Čtenářka Viesil v osmi letech vyrazila na třešně. A o tomto výletu řekla rodičům až jako velká. I u svého syna by nebyla ráda, kdyby její čin zopakoval. Děkuji Vám Viesil za příspěvek.

První kolo jsem dostala když mi bylo 8 let, předtím jsem jezdila na vypůjčených, takže nové kolo jsem hned chtěla vyzkoušet ve velkém.

Domluvila jsem se se stejně starou kamarádkou, že to zkusíme spolu a nejdříve jsme se vydaly do okolí domova ale stále nás to lákalo dál a dál.

Zrovna byl čas červnový, tudíž třešňový a my jsme se je vydaly hledat . Věděla jsem že rostou podél silnice a nakonec jsme urazili pěkný kus od domova asi tak 12 km.

Rodiče netušili, kde jsme, mysleli, že si někde pěkně hrajeme:-). Naštěstí tehdy provoz nebyl tak velký a v pořádku jsme se vrátily domů. Rodičům jsem to řekla asi až po 15 letech, kde jsem tenkrát byla a i po takové době z toho nebyli příliš nadšení.

Když se na to dívám s odstupem let a to je mi už nějakých 40, tak kdyby mi tohle  řekl můj syn, tak bych určitě hodně vyváděla:-)

Viesil
Text nebyl redakčně upraven


Já a kolo

  • Jezdíte ráda na kole,nebo cyklistiku nesnášíte?
  • Pozvěte nás na nějaký krásný cyklo výlet.
  • Napište příhodu, která se vám na kole, nebo s kolem stala.
  • Zauvažujte nad tím, zda je lepší jezdit do práce na kole, nebo autem…
  • A těch témat je velká přehršle, napište klidně na jiné…

Těším se vaše příspěvky. Jeden dnešní příspěvek odměním buď květinou, nebo něčím, co vám udělá radost.

Aby jste ji měla musíte však poslat sv§j příspěvek dnešnímu tématu na e-mail

redakce@zena-in.cz


Dnešní šifra:

26.5. 13/7/5/7/21/

Více zde: Cyklistická hádanka

Reklama