Ahojky, ženy -in.!

Já si klidně troufnu říci, že já žiji v pohodě. Fakt je, že jsem na tom dlouhá léta / asi tak 25 let / poctivě
pracovala. Momentálně jsem spokojená. Dvě dospělé  vystudované děti pracují a mají se dobře, nejmladší dcera úspěšně studuje na VŠ.

A tady se dostávám k dnešnímu tématu. Já jsem totiž NIKDY svým dětem neříkala to, co dnes některé slyší denně: Neotravuj, dej mi pokoj, já nemám čas. Já jsem čas pro svoje děti VŽDYCKY měla a také se mi to bohatě vrátilo!

S časem problémy nemám, protože všude chodím raději o 10 minut dříve než o 1 minutu déle. Jsem tím pověstná, mé okolí to ví a respektuje to. Možná i proto je můj život takový méně hektický.Jsem učitelka a rodičům svých žáků na každé schůzce říkám : Milí rodičové, udělejte si pro své děti čas, vyslechněte si, co je trápí a jaké mají problémy........vrátí se Vám to.

Ale dnešní doba je taková, že to v mnoha rodinách nedělají, vidí se jen sporadicky a pak se rodiče strašně diví, že jejich miláček fetuje, nosí špatné známky, chodí za školu....a bohužel je to rok od roku horší.

Věřte mi že je to tak, já to vidím a je mi to strašně líto. A proto volám: Rodiče, vzpamatujte se a
udělejte si čas pro NAŠE děti.....nebo se budeme divit. Všichni!

Nepsalo se mi to lehce.


Přesto Vás všechny zdravím a přeji Krásný den!

 

Vaše Eva  


Zdravím Vás Eva,

ďakujeme za príspevok. Máte pravdu. Ak sú rodičia zaneprázdnení a nemajú čas na výchovu detí, može sa to skončiť katastrofou. Práve včera sme sa bavili s kamarátkou o našej známej, ktorá má dve deti a vobec sa im nevenuje. Na ich výchovu si zabezpečila opatrovateľku, ale tá nikdy nenahradí matku. Je to smutné, ak matka dvoch detí uprednostní kariéru pred rodinou...

Krásny deň :-) 

Reklama