Jak slaví Valentýna rodiče čtenářky Ekonavlinky - napekli si srdíčka. Ekonvalinka jedna vyfotila a poslala jako příspěvek k dnešnímu tématu...

Níže si můžete prohlédnout fotku pečeného srdíčka, kterou zaslala čtenářka Ekonvalinka. Téma dne je Valentýn. Jak se vám líbí takováhle oslava?


Milí v redakci,
nedá mi to, abych Vám nepopsala svůj včerejší zážitek. Přišla jsem k rodičům, mámě je 73 a tátovi 76 let a tam v kuchyni upečená dvě obří srdce! Máma místo tradiční nedělní vánočky upekla srdce. Ozdobila je a když jsem přišla, naši seděli, popíjeli červené víno a ujídali ze srdíček. Strašně se mi to líbilo - proč si neudělat další slavnostní den? Ať si kdo chce, co chce říká - mně se Valentýn líbí a našim moc fandím.
Přikládám fotku jednoho srdíčka.

Valentýn

S pozdravem,
Ekonvalinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama