Měsíčník RODIČE patří do velké skupiny evropských rodinných časopisů s více než čtyřicetiletou tradicí a vycházejících ve více než patnácti jazykových mutacích. Již desátým rokem obohacuje český trh o titul, který je určen mladé rodině se všemi jejími příslušníky, požadujícími moderní a kvalitní informace z oblasti výchovy a rodičovství.

 

Výhodou měsíčníku RODIČE je jeho napojení na nejmodernější proud informací v Evropě, a tak i na nejprogresivnější trendy psychologie rodiny, výchovy a partnerských vztahů.

 

Měsíčník RODIČE rozsáhle a podrobně radí a informuje o všem, co mladé rodiče denně zaměstnává. Spektrum témat sahá od těhotenství přes porod, otázky ženského lékařství, péči o miminko, výchovu dětí, předškolní přípravu a výběr školy, až po výživu a gastronomii, rodinnou dovolenou, otázky partnerství, soužití generací, zdravého životního stylu a módy. Je plný praktických tipů a přehledně prezentovaných nápadů pro život s dětmi, které si lehce berou za své i otcové.

 

Měsíčník RODIČE je pomocníkem všem, kteří hledají odpověď na otázku, jak si ulehčit každodenní život s dětmi, jak vychovávat dítě bez toho, aby se rodiče nebo děti vystavovali příliš velkému stresu.

 

Co najdete v čísle 5/2008??

 

Dvojčata – Dvacet nejdůležitějších otázek rodičů dvojčat ● Kojení: Bázlivec, nebo malá piraňa? ● Odkdy začíná výchova a na čem opravdu záleží ● Bolesti bříška a jak je řešit ● 28 malých úniků pro unavené rodiče ● Buďme jako děti! (Spontánnost dětí je trumf) ● Co byste měli vědět o žloutence ● Dospívání: Když je tělo a duše v pohybu ● Vlasy po porodu: Opět krásně lesklé! ● Skvělé recepty z jarní zeleniny

 

Adresa redakce:

Rodiče

Evropský rodinný měsíčník

Americká 17, 120 00 Praha 2

Vydavatel: Floren Capital, a.s.

e-mail:   redakcerodice@volny.cz

www.rodice.com

Reklama