roden-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

„Děj filmu se odehrává jednoho letního večera v rozhlasovém studiu, v jedoucím automobilu a v pražských ulicích. Zdánlivě neškodné vyprávění osudově změní životy hned několika lidem… Radek se po dvaceti letech vrací na pár hodin do Prahy, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí. V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka. Radkův příběh si exkluzivně vymíní pro svou živě vysílanou noční show. Netuší ale, že se sama stane součástí pochmurného příběhu, do kterého v jednu chvíli zasáhne i pražská kriminálka. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno?“ Takto je film oficiálně promován na stránkám Československé filmové databáze. Jeho scénář je inspirován skutečnými událostmi.

Původně měl být natočen v jiném obsazení (Zuzana Bydžovská, Norbert Lichý a další) a dokonce se ho původně měl ujmout jiný režisér, ten však neudržel rozpočet, a tak snímek prodal. Robert Sedláček pak film kompletně přeobsadil.

„Natočili jsme kvalitní film a jsem vděčný všem hercům, že náročné natáčení zvládli. To se nedá ani nařídit, ani zrežírovat, to se musí prostě stát,“ uvedl režisér a scénárista filmu.

Zdroje: Profimedia, Československá filmová databáze

61e5915838f27image.jpgČtěte také: Sarah Jessica Parker potřebovala v pokračování Sexu ve městě šestery stejné šaty. Několikrát si je pozvracela