Líbil by se vám tichý, elegantní společník, který se stane ve vaší domácnosti nepostradatelným členem? Vykoná za vás mnoho práce, ušetří vám spoustu času, který můžete věnovat příjemnějším věcem, než je uklízení. Podlahové prostory vašeho bytu budou beze smítka. Už víte, bez koho nemůžete být? Představíme vám ho: je to dokonalý pomocník, robotický vysavač RobZone Roomy Gold http://www.robzone.cz/roomy-gold.

robzone

Moderní technologie přinášejí řešení pro usnadnění uklízecího stereotypu. Svou domácnost pomalu ale jistě vybavujeme hi-tech spotřebiči, které nám usnadňují práci, abychom získali více volného času. Rádi využíváme pračky, sušičky, myčky nádobí a již nám to přijde zcela samozřejmé. Nyní je zde další novinka, kterou si bez pochyby okamžitě oblíbíte. Robotický vysavač Robzone, který za vás bude dokonale čistit podlahu a vy místo úklidu budete moci volný čas věnovat sobě nebo svým dětem.

Osvoboďte se od každodenní rutiny, nyní máte tu možnost!

Velkou výhodou je bezesporu možnost naprogramovat si úklid dopředu a než se vrátíte ze zaměstnání nebo procházky, vaše podlaha se leskne čistotou. Můžete si v klidu hrát se svými dětmi, věnovat se vaření nebo sledování vašich oblíbených pořadů. RobZone Roomy Gold http://www.robzone.cz/roomy-gold pracuje zcela sám a vy si užíváte více volného času.

Naše doporučení

robzone

Model Roomy Gold http://www.robzone.cz/roomy-gold je výkonný pomocník vhodný na všechny podlahové krytiny s řadou nadstandardních funkcí pro kvalitní úklid domácnosti i kanceláře. Poznejte 11 VÝHOD ROOMY GOLD

1. UV lampa k desinfekci všech uklízených povrchů. UV světlo dokonale zbavuje podlahu všech bakterií a mikrobů, kterým se v domácím prachu velmi dobře daří. Doporučeno alergikům.

2. Velkokapacitní sběrný koš
o objemu 1litr, bez nutnosti použití výměnných sáčku. Výhodný k úklidu větších prostor nebo bytů s domácími mazlíčky. Jen praxí doceníte nesmírnou důležitost dostatečně velkého koše.

3. Souprava Blue Care
Souprava rotačních kartáčů s unikátních typem štětin Double Effect v kombinaci s jemným antistatickým mopem MicroFibreDuster byla vyvinuta přímo pro hladké podlahy, kde dosahuje vysoce kvalitního úklidu.

4. Pětifázová filtrace s účinkem aktivního uhlíku a nano-stříbra pro maximálně hygienický úklid. Tato nová technologie dosahuje výborných antibakteriálních a antistaticých účinků. Absorbuje nepříjemné pachy z okolního prostředí a dokáže odfiltrovat i ty nejjemnější mikročástečky prachu.

5. Dotykový systém pro kvalitnější úklid se SoftTouch nárazníkem. Robot se pohybuje co nejblíže ke každé překážce, nevynechává místo kolem nábytku a zdí. Díky silikonovému SoftTouch nárazníku tak neublíží sobě ani okolním předmětům při případném střetu.

6. Velkoformátový LED displej pro snadnou komunikaci a přehledné ovládání robotického pomocníka. V každé chvíli víte, co se právě děje, jaký je přesný stav baterie, kolik minut již robot uklízí ...

7. Sedmistupňový systém úklidu
Pro precizní úklid podlahy využívá Roomy Gold sedm různých čistících systémů. A právě jejich kombinací dosahuje skvělých výsledků na všech typech podlahových krytin.

8. Detektor zvýšené nečistoty zajistí dokonalý úklid i velmi znečištěných míst. Robot takové místo identifikuje, na displeji se rozsvítí ikona „dirty“ a následuje důkladné vysávání místa, dokud není povrch zcela čistý.

9. Roomy Gold nabízí možnost naprogramovat úklid na celý týden dopředu přímo na nabíjecí základně. Vysavač ve stanovený čas samostatně začne uklízet a po skončení vysávacího programu se automaticky zaparkuje zpět k nabíjení.

10. Jednoduché čištění díky promyšlené konstrukci kartáčů. Žádné složité odmotávání vlasů z ložisek kartáčů a různých záhybů, ale skutečně jednoduchá údržba robota. Při vysunutí sběrného koše se díky důmyslné přepážce nikdy smetí nevysype na podlahu.

11. Profi výbava pro perfektní a komfortní úklid domácnosti. V balení naleznete dvě virtuální zdi, nabíjecí základnu s displejem a timerem a samozřejmě dálkové ovládání.

Pozor velká soutěž!!!

Chcete RobZone Roomy Gold vyzkoušet? Toužíte po něm? Pak se zapojte do naší velké soutěže ZDE

Můžete jej vyhrát a získat tak skvělého pomocníka pro váš úklid. Zejména oceníte jeho chopnost dezinfekce podlahy UV světlem, mikrovláknový mop na stírání i velmi jemného prachu z hladkých podlah a velkokapacitní koš na sběr nečistot. Všechny technické údaje jsou uvedeny na stránkách http://www.robzone.cz/roomy-gold.

Reklama