robzone

V minulých týdnech jsme měli možnost v redakci vyzkoušet novinku. Jedná se o pomocníka, který je ideální, pokud se vám nechce doma luxovat – tenhle vysavač je hlavně skvělý v tom, že může pracovat i bez vaší přítomnosti.

Jaký je robotický vysavač Robzone?

robzoneRobzone pracuje tiše a zcela sám, zatímco vy si užíváte svého volného času. Stačí jen zmáčknout tlačítko a o zbytek se postará tento přístroj sám. Pomocí senzorů si zmapuje celý prostor, dokonale jej uklidí a poté se sám zaparkuje do nabíjecí základny. Díky duálnímu protinárazovému systému se nemusíte obávat žádných střetů. Větší plochy jsou monitorovány sérií infračervených senzorů, které zamezují dotykům či nárazu. Úzkoprofilové předměty naopak detekuje originální silikonový „Ultraflex“ nárazník. Výsledkem je velmi elegantní pohyb robota po místnosti. Chytře obkrouží nohy stolu, židlí i jiné předměty stojící na podlaze.

Zároveň zajišťuje dokonalý úklid včetně desinfekce. Antistatický mop z mikrovlákna během vysávání stírá i velmi jemný prach z hladké podlahy. Pokud mop před začátkem procesu navlhčíte teplou vodou, můžete tak jednoduše nahradit základní každodenní vytírání podlahy. Tuto novou technologii jistě uvítají alergici a maminky s batolaty.

Robzone využívá nejmodernější způsob desinfekce. Stejná technologie je využívána také ve zdravotnictví. Jde o ultrafialové záření, které poškozuje strukturu molekul DNA bakterií a virů, a tak jim znemožňuje rozmnožování. Zbavuje podlahu škodlivých mikroorganismů přežívajících převážně v kobercích a jemných prachových částicích. Působí antialergicky a desinfekčně.

Jaká je naše zkušenost?

robzoneVšechny ženy v redakci si jej hned oblíbily! Je to opravdu pohoda, zapnete, zvolíte jeden ze tří programů, který vám přijde pro zvolený povrch a míru nečistot ideální, a jen pozorujete, jak pěkně kmitá a vysává. Bez vaší pomoci. A na rozdíl od vás, respektive od nás, vysává každé místo i několikrát. Zkoušely jsme ho přelstít a kladly jsme mu nečistoty na špatně dostupná místa, ale neuspěly jsme! Robzone se dostane opravdu všude.

Protože jsme si v návodu přečetly, že rozpozná schody a nespadne z nich, vyzkoušely jsme i tuto funkci. A opravdu! Robzone je chytřejší než malé dítě! Ze schodů nespadl.

Kdo je tzv. „plánovací typ“, může si pomocí Timeru naplánovat úklid na celý týden dopředu! To je nesmírná výhoda pro ty z nás, které nechceme o uklizení ani přemýšlet.

robzoneRobzone se ovládá velmi jednoduše, což je velká výhoda pro ty, které se nerady zabývají příručkami a návody.

Další velkou výhodou je, že nepotřebujeme žádné sáčky. Vyndáte sběrný koš a vysypete ho. Údržba je zcela jednoduchá a relativně „čistá“ – nemusíte sahat na zaprášený sáček, opatrně ho přenášet do popelnice...

Díky antistatickému mopu se dá bez problémů použít i na hladké povrchy, jako jsou dlaždice nebo plovoucí podlahy. Dostala nás vychytávka: Když se vybíjí akumulátor, Robzone sám odjede k nabíječce a nechá se poslušně nabít (nabíječka samozřejmě musí být v zásuvce a na zemi).

 Po důkladném prozkoušení jsme v redakci Ženy-in ocenily přednosti Robzone v tomto pořadí:

  1. pracuje za vás
  2. pracuje v době vaší nepřítomnosti
  3. vysaje i místa, kam se s obyčejným vysavačem špatně dostáváte
  4. uklidí všechny povrchy
  5. umí vytírat hladké povrchy
  6. jednoduchá údržba /odpadá manipulace se sáčky/
  7. sám se dobíjí /pokud mu to umožníte zapnutou dobíječkou/

 Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit přímo na webových stránkách www.robzone.cz.

Reklama