Dokonalá žena 21. století je úspěšná v zaměstnání, stará se o rodinné zázemí, děti a současně zůstává velmi atraktivní. Taková bývá bláhová představa mnohých mužů. Realita je ovšem často zcela odlišná a dosažení takové dokonalosti je velmi náročné až nereálné. Usilovná snaha přesto většinou končí kolotočem zaměstnání – vaření – úklid – a chvilka věnovaná dětem.

Moderní technologie přinášejí řešení pro usnadnění tohoto stereotypu. Svou domácnost pomalu, ale jistě vybavujeme hi-tech spotřebiči, které nám usnadňují práci, abychom získali více volného času. Rádi využíváme pračky, myčky nádobí... a už nám to přijde zcela samozřejmé.

robo

Osvoboďte se od každodenní rutiny, nyní máte tu možnost! Představujeme vám nový robotický vysavač Robzone. Robzone je na trhu žhavou novinkou, kterou si bez pochyby okamžitě oblíbíte. Denně za vás bude dokonale čistit podlahu a vy místo úklidu budete moci věnovat volný čas sobě nebo svým dětem.

Jeho velkou výhodou je bezesporu možnost naprogramovat si úklid dopředu, a než se vrátíte ze zaměstnání nebo procházky, vaše podlaha se leskne čistotou. Ale tímto výčet všech vychytávek rozhodně nekončí.

Robzone pracuje tiše a zcela sám, zatímco vy si užíváte svého volného času. Stačí jen zmáčknout tlačítko a o zbytek se postará tento přístroj sám. Pomocí senzorů si zmapuje celý prostor, dokonale jej uklidí a poté se sám zaparkuje do nabíjecí základny. Díky duálnímu protinárazovému systému se nemusíte obávat žádných střetů. Větší plochy jsou monitorovány sérií infračervených senzorů, které zamezují dotykům či nárazu. Úzkoprofilové předměty naopak detekuje originální silikonový „Ultraflex“ nárazník. Výsledkem je velmi elegantní pohyb robota po místnosti. Chytře obkrouží nohy stolu, židlí i jiné předměty stojící na podlaze.

robo

Zároveň zajišťuje dokonalý úklid včetně desinfekce. Antistatický mop z mikrovlákna během vysávání stírá i velmi jemný prach z hladké podlahy. Pokud mop před začátkem procesu navlhčíte teplou vodou, můžete tak jednoduše nahradit základní každodenní vytírání podlahy. Tuto novou technologii jistě uvítají alergici a maminky s batolaty.

Robzone využívá nejmodernější způsob desinfekce. Stejná technologie je využívána také ve zdravotnictví. Jde o ultrafialové záření, které poškozuje strukturu molekul DNA bakterií a virů, a tak jim znemožňuje rozmnožování. Zbavuje podlahu škodlivých mikroorganismů přežívajících převážně v kobercích a jemných prachových částicích. Působí antialergicky a desinfekčně.

Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit přímo na webových stránkách www.robzone.cz.