Jana Plodková

Vždy perfektně oblečená herečka Jana Plodková i tentokrát dostála své pověsti a na červený koberec dorazila v odvážných, ale zároveň velice elegantních dvoudílných šatech z dílny české návrhářky Zuzany Kubíčkové. Žakárový komplet, na kterém převažovala výrazná tyrkysová barva, která vzhledem ke světlému typu pleti herečce velmi lichotí, sestával ze sukně a topu. Navzdory tomu, že vrchní díl připomínal spíše podprsenku, odhaloval celý model pouze minimum kůže, a tak byl pro tuto událost více než vhodný. Decentní šperky od Cartiera a jemné líčení už jen celý vzhled krásně podtrhly.

Jana-Plodkova.jpg
Zdroj foto: herminapress

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová nemohla pro tuto příležitost obléci lepší šaty. Modrá barva perfektně doplňuje její tón pleti a střih šatů zase krásně podtrhuje hereččinu postavu. Šaty bez ramínek a s délkou po kotníky pocházejí od Borise Krále a herečka je vkusně doplnila lodičkami stejné barvy s otevřenou patou. Bílé psaníčko hezky kontrastovalo se zbytkem modelu a šperky značky Messika byly příjemným ozvláštněním.

Hana-Vagnerova.jpg
Zdroj foto: herminapress

Aňa Geislerová

Dokonalá není pouze herečka v tomto úchvatném modelu od návrháře Jakuba Polanky, ale zároveň také symbolika šatů, která má představovat pivní pěnu letošního sponzora festivalu, kterým je Pilsner Urquell. V těchto nadpozemsky působících krémových šatech s „bublinkami“, které byly vyrobené z tohoto českého piva, byla Aňa doslova jako pivní víla. Pro dotažení k dokonalosti už nezbývalo mnoho. Stačil k tomu účes s jemnými vlnami a rudá rtěnka.

Ana-Geislerova.jpg
Zdroj foto: herminapress

Pavlína Pořízková

Pavlínu Pořízkovou doprovodil na červeném koberci její partner Jeff Greenstein, byla to ale sama topmodelka, která dokonale zářila a oslňovala svou přirozeností. Světlounce fialové šaty se spadlými rameny a dlouhými rukávy od Veroniky Kostkové doplňovaly její stříbrné vlasy a jemný přirozený make-up. Skvělou službu udělaly také střevíčky na nízkém podpatku a krémové psaníčko.

Pavina-Porizkova.jpg
Zdroj foto: herminapress

Ester Geislerová

Také druhá sestra z rodu Geiserů na červeném koberci zaujala. Na rozdíl od své sestry, která byla jemná a elegantní, ale zapůsobila spíše extravagantním modelem. Odvážným šatům z dílny Štěpánky Pivcové vévodí výrazná až neonově zelená barva. Ačkoli je právě tato barva nezvyklá a obzvlášť na červeném koberci není moc často k vidění, k herečce pasuje. Futuristické šaty s holými zády a asymetrickými rukávy byly doplněny šperky z klenotnictví Halada a výrazným líčením očí.

Ester-Geislerova.jpg
Zdroj foto: herminapress

Zdroj info: instagramové profily celebrit, idneslifeeharpersbazaar

Reklama