Selena Gomez není jedinou velkou hvězdou, která letos debutovala na filmovém festivalu v Cannes. Další takovou je bollywoodská, dnes už také hollywoodská, herečka a Miss World 2000 Priyanka Chopra. Herečka na premiéru Rocketman vyrazila v luxusní černé róbě Roberta Cavalliho bez ramínek, posázené drahokamy. Outfit doplnila prsteny, výraznými náušnicemi Chopard a jednoduchými černými lodičkami. Za povšimnutí stojí i její líčení, především tedy originálně řešené kočičí oční linky.

Na svém Instagramu ve stories prozradila, že byla do Cannes pozvaná právě jako host značky Chopard. Po dlouhé době vyrazila Priyanka na velkou akci bez manžela Nicka Jonase.

 
Ani indické herečce Deepice Padukone, která se letos provdala za herce Ranveera Singha, nejsou mezinárodní červené koberce cizí. Na rozdíl od Priyanky to letos nebyla pro Deepiku v Cannes premiéra. Loni na francouzské riviéře zazářila v luxusních objemných růžových šatech. Ani letos na své róbě nešetřila. Ve čtvrtek před objektivy fotografů stanula v dramatických bílých šatech s kapsami a obří černou mašlí v pase od Petera Dundase. Vzhledem k tomu, že její róba byla opravdu obrovská a sama strhávala velkou pozornost, Deepika nepotřebovala mnoho doplňků. Šaty doplnila stříbrnými náramky a párem vícevrstvých diamantových obručových náušnic, které vynikly díky vyčesanému účesu. Na nohou měla jednoduché páskové boty.

Look skvěle doplnila černě nalakovanými nehty a očními linkami v egyptském stylu, rafinovaně umístěnými pod oči, místo na horní víčka. Za líčením a účesem Deepiky Padukone stojí make-up artisté a vlasový stylisté značky L’Oréal, jak sama prozradila na svém Instagramu.

Zdroj: Profimedia

Reklama