Inna Puhajková
Moderátorka Inna Puhajková byla dámou v červené. Ve výrazných plesových šatech působila opravdu jako femme fatale. Róba, kterou vynesla, pochází z návrhářské dílny Sandry Markové. Jemné stříbrné doplňky celek adekvátně doladily. Povedl se i účes a líčení.

puhajkova.jpg

Nela Slováková
U výherkyně reality show Nely Slovákové nikdo nečekal, že se bude držet při zemi. Svá silikonová ňadra totiž ukazuje tuze ráda. I ona se oděla do červené. Šaty by byly pěkné, ale na náš vkus jsou možná až příliš odvážné. Poprsí, i když je hezké, na plese asi vidět nemusíme. Model vytvořila návrhářka Zuzana Lešák Černá.

slovakova.jpg

Gabriela Partyšová
Moderátorka Gabriela Partyšová vsadila na třpyt, a byla díky tomu nepřehlédnutelná. Šaty, opět od návrhářky Zuzany Lešák Černé, měly zajímavě řešené polorukávy. Na hlavu si Partyšová nasadila třpytivý urban. Náš šálek čaje to není, ale zase si nemusela dělat starosti s účesem.

partysova.jpg

Taťána Gregor Brzobohatá
Modelka Taťána Gregor Brzobohatá se ve svém stylingu inspirovala Marylin Monroe. Béžová barva jí jako blondýnce velmi sedla a peříčka, které byla příjemným ozvláštněním na róbě od návrhářky Zuzany Kubíčkové, také.

kucahrova.jpg

Anna Slováčková
Volba oblečení se příliš nevydařila zpěvačce Anně Slováčkové. Ta na plese sice vystupovala, ale taková událost si žádá velkou večerní. Outfit sice není vyloženě módním peklem, ale na ples se zkrátka nehodí.

slovackova.jpg

Nikol Švantnerová
Do černé ve stylu sicislké vdovy se oblékla modelka Nikol Švantnerová. Vrstvené šaty od Ponerů doplnila šperky ALO diamonds v hodnotě několika milionů korun. Jednoduchý, ale zároveň nápaditý model jí velmi slušel.

svantnerova.jpg

Foto: Profimedia

Reklama