Chytrý pomocník v domácnosti

PUREi9 šetří čas i energii. Můžete jej ovládat odkudkoliv a kdykoliv pomocí mobilní aplikace v českém jazyce. Nutností je mít k dispozici připojení k internetu. Poté už stačí pouze nastavit přesné dny v týdnu a čas vysávání a robot provede úklid za vás, aniž byste museli být doma. Díky vysokokapacitním akumulátorům dokáže vysavač pracovat až 60 minut v kuse v závislosti na vysávaném povrchu. Pokud by se během režimu vysávání vybil, vrátí se sám do nabíjecí stanice a po nabití pokračuje v práci přesně tam, kde přestal - vždy dotáhne úklid dokonce a vy můžete zatím dobíjet vlastní baterky třeba na procházce s dětmi!
5afbf1914c540obrazek.jpg

PUREi9 nezastaví žádný kus nábytku

5afbf21bebff9obrazek.jpgDíky navigačnímu systému 3D VisionTM, který mapuje prostor pomocí kamery a laserů, se robot nezasekne mezi nábytkem ani nespadne ze schodů. Okraje koberců a drobné výškové rozdíly nejsou pro PUREi9 problém, hladce zdolá překážky až do výšky 2,2 cm.

Při designování PUREi9 jsme měli na paměti, že vysavač musí proniknout do každého rohu, aniž by se někde zasekl„“, říká René Kubaník ze společnosti Electrolux a dodává: „trojúhelníkový tvar Trinity ShapeTM je zcela revolučním objevem na poli robotických vysavačů.“ 

Robotický vysavač PUREi9 je nyní na českém trhu dostupný nově i v elegantním stříbrném a bronzovém provedení.
5afbf23e21420obrazek.jpg

Více na webových stránkách a Facebooku