Přemýšlíte o nákupu vysavače, ale nemáte čas ho v obchodě vyzkoušet? Vyznáte se v nabídce robotických vysavačů? Pokud vás toto téma zajímá, přečtete si náš článek.
5bc46804a1ce5obrazek.png

Přečtěte si recenze čtenářek, které měly možnost oba druhy robotických vysavačů osobně vyzkoušet:

 • Představení vysavačů proběhlo seriózně a profesionálně. Byly prezentovány nejen klady, ale i zápory konkrétních řešení. Paní zástupkyně nám taktéž poskytla ucelený přehled napříč celým cenovým spektrem robotických vysavačů dostupných na našem trhu. Tímto děkuji.
 • Líbí se mi, že při vysávání (vytírání) nemusím být přítomna a mám bez námahy a ztráty času uklizeno. Co si víc přát?
  Vjede pod postel, sedačku bez problémů a bez mých bolavých zad. Doma by se mi moc hodil, neboť mám děti a nepořádného, stále drobícího manžela a navíc bydlíme u prašné silnice. Každodenní úklid je u nás nutností.
 • Líbí se mi design robotického vysavače. Má nespočet funkcí, které mi přijdou velmi sympatické. Pro příklad uvedu časování úklidu. Také mě nadchla sonická zeď, která vysavači zabrání nabourat do místa, kde je třeba váza. Nikdy jsem robotický vysavač nechtěla, ale po dnešním představení o něm budu uvažovat.
 • U Hobota LENY 20 je výhoda, že se může vypnout vytírání a robot pouze vysává. Osobně mi více vyhovuje Cleanmate, jelikož máme doma spíše koberce.
  Líbí se mi vzhled robotů a celkem tichý chod. Velkou výhodou je, že když se zapnutý zvedne ze země, tak se zastaví, hlavně když jsou doma malé děti. Má dlouhou výdrž baterie a možnost naprogramování. Na to, co vše umí, je cena odpovídající.
 • Bezvadný pomocník pro všechny, kdo si nelibují ve vysávání. Zvažuji koupi robotického vysavače, protože máme doma kocoura a tudíž nepřetržitý zdroj chlupů. Za jedinou nevýhodu považuji neschopnost překonávat prahy, ale to se do budoucna jistě vyřeší další technologickou inovací.
 • Z robotického vysavače jsem nadšená, ale mám doma velkého psa a nevím, jak by na něj reagoval. Nicméně bych si ho ráda pořídila a uvažuji o koupi.
  Děkuji za pěknou prezentaci.
 • Hobot mě velmi nadchnul, zejména suché i mokré vysávání. Výborná věc je, že nemá problém s kočičími chlupy a poradí si s nimi. Jsem moc ráda, že jsem viděla na vlastní oči, jak funguje, a zvažuji, že si ho pořídím.
 • Vzhledově krásný výrobek, který šetří čas a lidskou energii. Šikovný a tichý.
 • TV reklama mě nikdy nepřesvědčila, ale realita ano. Chci ho a vím, co si přát.
 • Líbí se mi ten univerzální, který funguje na hladké podlahy i na koberce i proto, že je jednodušší. Vyhovuje mi mít vysáto včetně koberce a pak jen vytřít.
 • Přišla jsem s tím, že tomu moc nevěřím a zároveň mi přijde vysávání jako ztráta času. Sympatická paní mě přesvědčila, že je to fakt šikovná věcička a už i vím, kterého bych si pro svou domácnost vybrala. Ani ta cena není drastická.
 • Žiju v domácnosti s dítětem a dvěma kočkami a o robotickém vysavači uvažuji již dlouho. Dnešní prezentace mě přesvědčila o tom, že je na čase si tohoto chytrého pomocníka pořídit. Asi bych raději zvolila vytírací Hobot, aby mi opravdu ušetřil práci. Přijde mi to jako dobrá investice.
 • Mít doma robotický vysavač je výhra. Myslím, že je to přesně ten pomocník, který opravdu ušetří čas a energii a to se hodí každému, kdo je pracovně vytížený. Mě oslovil CleanMate QQ-bS na vysávání a určitě bych si o něj napsala Ježíškovi.
 • Zajímavá akce – zaujal mě vysavač na suché vysávání z důvodu načasování a hodícího se jak na hladké povrchy, tak na koberce. Druhý vysavač  Hobot na mokré vysávání je také zajímavý.

Partnerem naší akce byly tyto dva robotické vysavače:

CleanMate QQ-6S - robotický vysavač

5bc468a21f7a5obrazek.pngCleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá z vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání kolizím s nábytkem. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. CleanMate QQ-6S využívá chytrý systém detekce nečistot a když mu dojde energie, dojede se sám nabít. S užitečným plánovačem úklidu můžete zvolit den a čas, kdy bude robot vaše podlahy uklízet, a sonickou zdí vymezíte uklízený prostor. Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah. Unikátní nárazník s dvěma režimy nastavení bezdotykový nebo zpomalený dotek. 

Více informací naleznete zde.

HOBOT LEGEE 668 - robotický vysavač a mop 4v1

5bc468be36328obrazek.pngHOBOT LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom. FastBrush® 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém.

Více informací naleznete zde.
5bc468501cf01obrazek.png

Náš článek:

Reklama