První příspěvek k dnešnímu tématu nám poslala čtenářka Dispečerka. Také její maminka se nechala nalákat a koupila si výrobek na předváděcí akci...

Také doufám, že lidé z podobných firem budou potrestáni. Moc děkuju za příspěvek, milá Dispečerko, a přeju hezký den.


Robot za všechny prachy

Na akce pořádané těmito šmejdskými zloději nechodím, nemám na to čas ani věk. Jezdila na ně však moje maminka. Žena bohatá životními zkušenostmi, tak by si člověk myslel, že bude mít rozum. A co myslíte? V tomhle ohledu nemá. To víte, že taky občas něco dotáhla domů. Musí to na těch předváděčkách být pěkný masakr! Jednou přinesla bakelitový robot za 12 000 Kč. Jeho hodnota byla tak možná 1 200 Kč. Zanedlouho se nějaké součástky polámaly, na reklamace nikdo nereflektoval, pokud jsem se někde přece jen dovolala - tak se vymlouvali. No děs! Nakonec robot musel opravit můj manžel v dílně. Touto zkušeností se naštěstí mamka poučila a už naštěstí nikde nejezdí. Znám však několik důchodkyň od nás, co na tyto akce jezdí pravidelně, mají doma ve skříni v krabicích několikery hrnce, deky a nevím co ještě. Hlavně si pak stěžují, že mají malé důchody a pak nakupují takové blbosti. To mi fakt hlava nebere! Ale kdo ví, co budu dělat já, třeba za dvacet let. Doufám však, že už všichni ti šmejdi v té době budou za katrem!

Zdraví Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

  • Co si o tomto tématu myslíte?
  • Navštívila jste nějakou předváděcí akci?
  • Jak to probíhalo?
  • Koupila jste si nějaký výrobek? A fungoval vám?
  • Pokusila jste se nějaký výrobek z předváděcí akce vrátit? Jaké to bylo?
  • Slyšela jste někoho o takové akci vyprávět?
  • Máte nějaké jiné zkušenosti z předváděcích akcí?

Pište, budu se těšit. Jedna z vás získá opět dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: ŠMEJDI.

smejd

Reklama