Bože, jak já vám byla už tím sexem znuděná.

Jsme s manželem už pěkných pár let spolu a je to pořád dokola. Jednou takhle, podruhé obráceně, a když se náhodou zadaří, tak oboje po sobě.

 

To tedy trochu přeháním, jelikož na své si přijdu vždy, ale taková ta prudká vášeň a pudové prudké pohyby se z naší postele téměř vytratily.

 

V posledních letech se mi vrací jedna erotická představa.

Zrovna tak jako můj muž sní o dvou ženách pod peřinou, mně se do hlavy vkrádají představy o dvou mužích, kteří mě obšťastňují. A já je. A oni jsou spokojeni a nemohou si mě vynachválit…

 

Máme s manželem otevřený vztah a o sexu mluvíme, jako když maže máslo na chleba.

Jednoho dne jsem šla s pravdou ven. Musela jsem opatrně, aby si muž nemyslel, že mi jeho výkony nestačí. Znáte to…

 

Žádnou prudkou reakci moje tužby nevyvolaly. Pochopil, zapýřil se a dále nekomentoval.

Druhý den však donesl dárek. Stříbrné barvy a větších rozměrů, než bych čekala… Neřekl mi  nic, až v noci jsem byla s dárkem nečekaně seznámena.

 

Té noci jsme tedy začali takhle a zadařilo se i pokračovat „obráceně“. Byla jsem pořádně rozjetá a přála si, aby to ještě neskončilo. Právě v tom momentě jsem byla seznámena s naším novým přítelem.

 

Ve chvíli, kdy nebylo možné, aby byl manžel ve mně, aby byl součástí mého těla, se hluboko uvnitř ocitl jeho větší konkurent. Zároveň jsem uspokojovala manžela, který byl na vrcholu blaha. Dělala jsem to, co má on nejradši, a on se činil s tlusťoučkým přítelem. Do té doby jsem nezažila větší slast… Když jsem zavřela oči, nemusela jsem své oblíbené představy příliš přivolávat. Okolnosti, které se děly mému tělu, je vyvolaly okamžitě a já uspokojovala dva milence zároveň.  

 

Orgasmus přišel vzápětí a moje tělo se otřáslo právě ve chvíli, kdy i můj manžel dosáhl vrcholu. Já měla v té chvíli pocit té nejschopnější milenky pod sluncem.

 

Skvělé opepření manželského sexu, řeknu vám…

Stříbrný krasavec je od té doby stále v pohotovostní poloze ukryt v naší ložnici a náš sexuální život je zase jako na začátku.

 

A co vy říkáte na spolupráci s robertkem? Podělte se s námi...