Asi málokomu ušla skandální kauza rodiny Rosenbergových. Šťastný páreček motorkářského rebela a producenta lechtivých filmů nejtvrdšího kalibru a bývalé „herečky“ v obdobně laděných filmech se minulý rok dostal do celkem velkých potíží. Ty vyústily v uvalení vazby na Roberta a la Al Caporne (32) i jeho ženu Jeanette (25). Situace byla o to drsnější, že manželé byli v tu dobu čerstvými rodiči několikaměsíčního miminka.

 

Obviněni byli z trestných činů, které jsou v oboru jejich podnikání nasnadě – obchodování se ženami a kuplířství. Zasvěcení však mluví o mafiánských praktikách, které měly stát v pozadí akce proti Rosenbergovým. Zejména se mluví o Robertově tažení proti aktérům porna, kteří šíří pohlavní choroby. Zlomyslností osudu bylo i toto obvinění k předešlým připočítáno.

 

 

 

Víte, co je kuplířství?

Ve smyslu ustanovení § 204 tr. zákona pojem „kořistit z prostitucezahrnuje mj. jakékoli soustavné přijímání úplat za pomoc k provozování prostituce (zejm. ochranu“  prostitutky, získávání zákazníků pro ni, poskytování prostor k prostituci). Za prostituci se považují jakékoli placené sexuální služby provozované formou tělesného styku (i jinak než souloží). Pokud někdo pronajímá prostory s vědomím, že nájemce si je pronajal k tomu, aby v nich provozoval prostituci, je podle současné právní úpravy trestně odpovědný za tr. čin kuplířství podle § 204 tr. zákona spáchaný formou kořistění z prostituce. Shodná právní úprava je v těch evropských zemích, kde prostituce není legalizována.

Robert a Žaneta v době jejího těhotenstvíPo lednovém propuštění Jeanette byl na vysokou kauci propuštěn včera i Robert a nyní je stíhán na svobodě. Soudci si ho zřejmě cení, takže její výše byla určena na 600 000 korun. Aby ne, když mu za vznesená obvinění hrozí až desetiletý trest. Je vidět, že drobní vrahouškové a mordýři se svými tříletými tresty jsou proti královi českého porna slabým odvarem.

 

 

Myslíte si, že mají Rosenbergovi, co zaslouží, nebo je to spiknutí? Je kuplířství větší zločin než vražda? Viděli jste nějaký z „uměleckých“ snímků producenta Rosenberga?

Reklama