Dustin Hoffman (71) ztělesnil úspěšnou herečku ve filmu Tootsie a Robin Williams (56) zase oblíbenou chůvu ve filmu Mrs. Doubtfire (Táta v sukni). Jejich herečtí kolegové Al Pacino (68) a Robert De Niro (65) je chtějí následovat. A to v rolích dvou sester.

Dustin Hoffman se převlékl za ženu ve snímku Tootsie z roku 1982, aby pro svou postavu zajistil více pracovních příležitostí. Robin Williams si oblékl ženské vycpávky a kostým ve filmu Mrs. Doubtfire (Táta v sukni) z roku 1993, aby jeho postava mohla v převleku za chůvu trávit více času se svými dětmi.
Jak uvedla stanice WENN, Robert de Niro a Al Pacino se nyní chtějí převléknout také za ženy a hrát sestry v novém komediálním filmu.
Dvojice účinkuje ve snímku Righteous Kill (Spravedlivé zabití). Od jejich prvního společného filmu Heat (Nelítostný souboj) z roku 1995 se jedná o teprve druhý film, ve kterém se přímo na scéně objeví Robert De Niro s Al Pacinem, tentokrát však jako kolegové táhnoucí za jeden provaz proti nebezpečnému zločinci.Zároveň už chystají své další velké dobrodružství na plátně - tentokrát v sukních. 
„To je skvělý nápad,“  uvedl Al Pacino pro britskou stanici Heart.
A Robert De Niro dodal: „Zvládli bychom to, líbí se mi ta představa, hrát dvě sestry. Může k tomu dojít… Kdo ví?“

Reklama