Dokáže Erika Fosterová románu Osudné svědectví najít vraha, který zničil všechny důkazy?

Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová, která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech.

Poté co se Erika připojí k vyšetřování případu, zjistí, že Vicky pracovala na nové epizodě podcastu o sexuálním predátorovi, který loví mladé studentky v okolí jižního Londýna, a než se v hluboké noci vloupá k nim domů, dlouho je sleduje. Jakmile Erika zjistí, že všechny Vickyiny poznámky a zvukové nahrávky z jejího bytu v době její vraždy zmizely, začíná jí být jasné, že Vicky byla jen krok od odhalení útočníka, jenž ji zavraždil proto, aby nebyl odhalen a dopaden.
Pak ale přijde šok a Erika musí přehodnotit vše, co si do té doby o Vicky myslela a věděla. A s omezeným množstvím indicií a téměř žádnými důkazy musí najít vraha, než udeří znovu.

64008fe8078e5blobid0.jpg

Opět vyšla i audiokniha v podání skvělého Martina Stránského.

Podobně jako u předchozích knih ze série s Erikou Fosterovou Dívka v ledu, Noční lov, Temné hlubiny, Do posledního dechu, Chladnokrevně a Smrtící tajnosti i série s Kate Marshallovou Kanibal z Nine Elms, Mlha nad Shadow Sands a Propast smrti nepřijdou zkrátka ani posluchači audioknih. V již osvědčeném podání Martina Stránského si mohou poslechnout i případ Osudné svědectví.

64008fecbef76obrazek.jpg
 
Bestsellerový autor Robert Bryndza

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již prodaly více než tři miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I jeho další pokračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posledního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih. Poté se Robert Bryndza zaměřil na druhou detektivní sérii s novou hrdinkou Kate Marshallovou. Její případy popsal v knihách Kanibal z Nine Elms, Mlha nad Shadow Sands a Propast smrti. Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně laděných příběhů bláznivé hrdinky Coco Pinchardové, jejichž dva díly s názvy Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové a Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba vyšly i v češtině a třetí díl se připravuje.

 
Knihu si můžete koupit na www.cosmopolis.cz nebo na www.grada.cz.
64008fb4097dbobrazek.jpg