aI takový bouřlivák, pijan, experimentátor s drogami a ve své době i dost promiskuitní hoch, jakým byl jistě velice nadaný zpěvák Robbie Williams, se jednou usadí a zmoudří. Stává se tak poté, kdy se člověk opravdu, ale opravdu zamiluje do té pravé (pravého), nebo ho aspoň v tu chvíli za takového považuje. A britský hudebník do toho spadl přímo po hlavě. Chce se usadit a založit početnou rodinku, nejlépe systémem tři jednou ranou. Porodit trojčata se ale často nestává, natož aby si člověk mohl něco takového předem naplánovat. Jedinou možností je umělé oplození, na což právě umělec spoléhá.

„Rád bych to udělal tím umělým oplozením, jak to děláte všichni, takže bychom do toho mohli praštit najednou a mít hned tři děti. To by bylo vůbec nejlepší,“ přiznal pětatřicetiletý hudebník, jenž si o pět let mladší herečku nastěhoval k sobě do Británie.

Ayda se přitom zpočátku zdráhala, z Hollywoodu, kde začínala rozjíždět kariéru, se jí totiž do Anglie nechtělo. Ovšem láska nakonec zvítězila. Jak se mu to podařilo? Taktiku přemlouvání prozradil Robbie během rozhovoru v manchesterském rozhlasovém studiu: „Několik posledních let jsem strávil výhradně mazlením na gauči.“

Líbí se vám Robbieho vyvolená? Co říkáte na trojčata ze zkumavky? Nebyla by lepší přírodní cesta?

Reklama