Chudák Robbie. Možná ke svým 29. narozeninám očekával od své přítelkyně nějaký romantický dárek, ona mu však místo toho dala ve středu večer kopačky. Modelka Rachel Hunter už měla podle všeho dost proměnlivých nálad a depresivních stavů svého slavného přítele a oznámila mu, že končí.
Jeden z neprodávanějších zpěváků dneška a o čtyři roky starší ex-manželka zpěváka Roda Stewarta se poznali před devíti měsíci v Los Angeles, kde je seznámili jejich společní známí. Jenže po Rachel pochopila, že život s Robbiem není žádné peříčko. Slavný zpěvák se sice může doslova koupat jak v penězích, tak v přízni fanoušků, přesto je bývalý závislák na kokainu a vyléčený alkoholik denně pronásledován depresemi a úzkostmi. „On vlastně neustále musí bojovat se svými démony,“ svěřil jeden z jeho přátel listu The Sun. „Žít s ním fakticky není lehké a Rachel už to prostě nevydržela,“ dodal.
Slavní to zkrátka nemají lehké. Na veřejnosti dojímají svými songy a přivádějí auditorium v trans, doma je ale čeká v lepším případě samota, v horším nekonečný souboj s depresí…
Reklama