6319d1c9b1f2eobrazek.png

Rituals Cosmetics uvádí na trh nejnovější limitované edice: Soulful Rituals. Poprvé značka uvádí tři unikátní limitované kolekce v jednom okamžiku. Tři speciální mini kolekce jsou: Love, Happiness, and Good Fortune, každá z nich obsahuje sprchovou pěnu, tělový krém, vonné tyčinky, vonnou svíčku a dárkovou sadu.

Limitovaná edice vychází z myšlenky, že chcete-li obohatit svůj život nebo život těch, které milujete, musíte naplnit tělo, mysl a duši zážitky a emocemi, které pozvednou váš pocit pohody. „Ať už je to čtení knihy nebo dlouhá domácí koupel, věříme, že je důležité vytvořit si čas pro sebe a udělat cokoli, co přinese větší rovnováhu tělu, mysli i duši. Místo honby za statusovými symboly a materiálním úspěchem vás vybízíme, abyste se zaměřili na to, na čem skutečně záleží – na lásku, štěstí a uznání svého štěstí,“ říká Dagmar Brusseová z Rituals

6319d3c292df6obrazek.png 6319d3caee779obrazek.png 6319d3d05231cobrazek.png

Zvolte si Love pro sebe i pro druhé. Objevte kolekci oduševnělých výrobků, které vám pomohou pečovat o vaši pohodu a sdílet lásku se zbytkem světa.

Zvolte si Happiness - pro sebe i pro ostatní. Objevte kolekci oduševnělých výrobků, které vám pomohou pečovat o osobní pohodu a sdílet více pozitivity se zbytkem světa.

Zvolte si Good Fortune - pro sebe i pro ostatní. Objevte naši kolekci oduševnělých výrobků, které jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly pečovat o vaši pohodu a sdílet štěstí s ostatními.

Kolekce Soulful Rituals je speciálně navržena tak, aby pomáhala sdílet lásku, umocňovala pocity štěstí nebo posilovala štěstí. Jako dárek nebo pro sebe pomáhá nová limitovaná edice kultivovat cestu ke spokojenějšímu životu, obohatit duši a uvolnit mysl.

6319d550db99aobrazek.png

Tři limitované edice jsou dostupné online i na všech kamenných prodejnách Rituals.

Více na www.rituals.cz

6319d58268efcobrazek.png

Reklama