631efed303763obrazek.png

Rituals Cosmetics oznamuje uvedení nových adventních kalendářů. Čas adventu je krásnou tradicí a zvláštním odpočítáváním do Vánoc. Vánoční období je plné slavnostních okamžiků a tradic a všechny mají jedno společné: sdílíme je s lidmi, které máme rádi. Jako každodenní připomínka a chvilka sváteční pohody se v každé větvi nového adventního kalendáře skrývá luxusní dárek pro vás nebo někoho, na kom vám záleží. Odpočítávejte čas do svátků a užijte si 24 smysluplných společných chvil.

Uprostřed spěchu příprav a oslav je důležité zpomalit a vážit si smysluplných okamžiků, které lze najít v každodenním životě. Stiskněte tlačítko pauzy a zamyslete se nad tím, jak zavíráte dveře jednoho roku, a představte si, co si přejete při vstupu do nového. Adventní kalendář byl vyvinut tak, aby každé ráno zpestřil překvapením. 24 kouzelných okamžiků čeká, až je objevíte při odpočítávání do Vánoc. Ideální dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého.

Rozbalte jednotlivé ozdoby 3D adventního kalendáře a ozdobte tento krásný stromek před zahájením adventního odpočítávání. Díky přiloženým světýlkům bude tento skvost vypadat stejně jako ten ve vašem obývacím pokoji.

631eff0ed91c5obrazek.png
Za cenu 2 690 Kč/99,50 € obsahuje výrobky pro hýčkání těla i duše v hodnotě 4 000Kč/160 €.

Objevte vůbec první adventní kalendář Premium, který je vybaven světelnými řetězy a dodá místnosti sezónní jiskru. Tento výstavní kousek obsahuje miniaturní i plnohodnotné produkty, které vám vydrží ještě dlouho po skončení svátků.

631eff2b21f3fobrazek.png

Jeho cena je 3 990 Kč/149,50 € a obsahuje nejrůznější luxusní lahůdky v hodnotě 6 800Kč/250 €, včetně široké škály produktů osobní péče, které jsou exkluzivní pro tuto prémiovou edici.

631efedba38a1obrazek.png
Více na www.rituals.cz

Reklama