bud1.jpg

Objevte prémiovou kolekci výrobků pro domácnost, koupel a tělo. Oslava dřevitého, kouřového a smyslného parfému složeného z oudhu (pryskyřice) a pečlivě smíchaného s pačuli, který navozuje mimořádný zážitek.

Vynikající ingredience Oudh má dlouhou historii podpory pohody. Dopřejte si paletu bohatých a kouřových vůní a vychutnejte si její hřejivé objetí. Obohacený o oudh (pryskyřice) a pačuli zanechá vaši pokožku hedvábně hladkou a nádherně provoněnou. Začněte den se sprchovou pěnou tak, že jednoduše vymáčknete malé množství do dlaně a budete sledovat, jak se gel mění v bohatou a luxusní pěnu. Luxusní vůni umocněte hloubkově hydratačním a bohatým tělovým krémem, který je dále obohacen o pačuli, zahalí vás do jeho hřejivé náruče a zklidní vaše smysly. Zanechává pokožku hedvábně jemnou. Noste vůni Oudh po celý den s elegantní mlhou na vlasy a tělo s výrazným orientálním charakterem nastříkáním na pokožku a vlasy. Obohaťte se o bohatou a sladkou vůni oudhu a pačuli a obklopte se oblakem bohaté a kouřové vůně.

62821116b4ebeobrazek.png

Dámská vůně parfémované vody Oudh odráží vřelost a živost Blízkého východu. Rozmazlujte se lehce pikantní a sladce růžovou tváří růžového pepře, který dodává květinové a smyslné vůni bulharské růže pikantní, zářivý vrchní tón.

Vytvořte si doma jedinečný aromatický pocit s hřejivou vůní interiérového parfému Oudh. Jemným rozprašováním dodáte každé místnosti osobitý nádech a kdykoli vytvoříte vytříbenou atmosféru. Provoňte své útočiště výrazným orientálním charakterem této luxusní vonné svíčky. Přirozený a stylový způsob provonění vašeho domova, užijte si vonné tyčinky. Vonné tyčinky s uklidňující a hřejivou vůní jsou ideální pro použití po celém domě: od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Pro umocnění zážitku z vůně kombinujte vonné tyčinky s vonnou svíčkou XL The Ritual of Oudh. Vůni si můžete vychutnat i v autě s vůní do auta The Ritual of Oudh založenou na posilující a pižmové vůni oudhu a pačuli. Vůně do auta vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je prodávána ve stylovém dřevěném designu, který lze znovu použít při zakoupení jakékoli náplně do parfému.

ss.jpg

The Ritual of Oudh je dostupná online a na vybraných prodejnách od dubna 2022.

www.rituals.cz
www.rituals-cosmetics.sk
6282118814b74obrazek.png

Reklama