63e614362624f780x400-0000-Rituals-NamasteRelaunch-Glow-Purify-CleansingFoam-Serum-Daycream-0019.jpg

V době, kdy je stále důležitější minimalismus a laskavost k pleti, představuje společnost Rituals novou a vylepšenou clean & conscious péči o pleť The Ritual of Namaste. Kolekce představuje vysoce účinnou péči o pleť, která je pečlivě a vědomě vyvinuta tak, aby zdůraznila přirozenou krásu vaší pleti. S vysoce účinnými recepturami obsahujícími eticky získané složky přírodního původu. Inovace řady obsahuje nové textury a vůně, nové komplexy složek, více než 95 % receptur přírodního původu a nové náplně.

Niki Schilling, ředitelka pro inovace a udržitelnost ve společnosti Rituals, upřesňuje: "Věříme, že je důležité vědomě vybírat zdroje, které ctí rovnováhu v přírodě i vaši přirozenou krásu. Vzhledem k tomu, že kolekce využívá přírodně získané ingredience, které jsou podloženy vědeckými poznatky a ověřenými výsledky díky spotřebitelskému testování a testování účinnosti, můžete se při výběru péče o pleť cítit dobře jak uvnitř, tak navenek."

Řada Glow– obohacená o Bakuchiol
Řada The Ritual of Namaste Glow se skládá z účinných, vegansky šetrných produktů obsahujících více než 97 % složek přírodního původu, které byly speciálně vyvinuty pro boj s prvními známkami stárnutí. Obsahuje ikonický Bakuchiol Repair Complex, který je speciálně vyvinutý pro boj s prvními známkami stárnutí. Složení je obohaceno o bakuchiol, přírodní rostlinnou alternativu retinolu, a divoké indigo, které pomáhá minimalizovat viditelné jemné vrásky, zlepšuje pružnost, jas a zářivost pleti.

63e61469b4377780x400-0001-2022-Namaste-Lifestyle-GlowSerum-Day-Night-Cream-036.jpg

Objevte ikonický anti-ageing denní krém proti stárnutí, který pomáhá oživit pleť a zvýšit její zářivost. V kombinaci s divokým indigem pomáhá zlepšovat pružnost pleti a chránit ji před negativním vlivem volných radikálů. Výsledek? Jemnější, pružnější a mladší pleť. Výsledky testů účinnosti po studii provedené ve spolupráci 30 účastníků po 28 dnech používání ukazují až o 33% snížení objemu vrásek a až o 25% zvýšení pevnosti.

Doplňte svou clean & conscious pečující rutinu o pleť o anti-ageing sérum proti stárnutí a noční krém ze stejné řady.

Sérum pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled tím, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek a zároveň pleť hydratuje a rozjasňuje.

Noční krém pomáhá pleti přes noc regenerovat. Během spánku dostane vaše pleť intenzivní dávku účinných látek a ráno bude vypadat mladší. Pomáhá viditelně minimalizovat výskyt jemných vrásek, zlepšuje pružnost pleti a pomáhá chránit před negativním vlivem volných radikálů.

63e6149554565780x400-0002-2022-Namaste-Glow-3Boosters-0016.jpg

Výsledky těchto produktů ve stejné studii jsou slibné – výsledky účinnosti séra ukazují až o 86% zvýšení hydratace, až o 28% zvýšení pružnosti a až o 42% snížení hloubky vrásek. U nočního krému stejná studie ukazuje až o30% zvýšení pevnosti a až o 42% snížení objemu vrásek.

A konečně, druhá studie založená na sebehodnotícím testu 50 účastníků po 28 dnech ukazuje následující výsledky pro spotřebitele.

THE ANTI-AGEING DENNÍ KRÉM

63d24fc86de1aobrazek.jpg

90% Uvedlo, že mají hladší pleť

    86% Uvedlo, že mají pleť jemnější

THE ANTI-AGEING SÉRUM
blobid0.png
82% Uvedlo, že jejich pleť získala přirozený jas

92% Uvedlo, že mají jemnější pleť

THE ANTI-AGEING NOČNÍ KRÉM
63d250210a07aobrazek.jpg

80% Uvedlo, že jejich pleť je vice vyživená

96% Uvedlo, že pleť je hladší

Čisté ingredience přírodního původu
Vedle řady Glow se kolekce The Ritual of Namaste skládá ze tří dalších řad: Hydrate, Ageless & Purify. Celá kolekce je vyvinuta podle nejvyšších standardů s čistými složkami přírodního původu z více než 95 % . Zbývajících 5 % je zde kvůli stabilitě a bezpečnosti složení. Každá složka pochází z etických – nebo vědomých – zdrojů. Obaly jsou také clean & conscious, protože jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, a navíc jsou k dispozici náplně do denních a nočních krémů a sér, které pomáhají snižovat množství odpadu a dopad na naši planetu.

www.rituals.cz

Clipboard01.jpg