64118c7e122fcobrazek.jpg
Jaro je časem nových začátků, příroda se znovu probouzí a je to vítaný okamžik obnovy a osvěžení. Letošní Velikonoce a příchod jara oslavuje luxusní značka Rituals prostřednictvím své limitované kolekce velikonočních vajíček. Každé vajíčko obsahuje mini verze oblíbených produktů, které vydrží ještě dlouho po Velikonocích.

Nejnovějším přírůstkem do této nesmírně oblíbené nabídky je kolekce Sport velikonoční vajíčko – speciálně navržené pro ty, kteří vedou aktivní životní styl. Je to ideální dárek pro přátele nebo členy rodiny nebo dárek pro samu sebe.

Velikonoční vajíčko Sport Collection se připojuje ke klasickým velikonočním vajíčkům The Ritual of Sakura a The Ritual of Mehr. Obdržení a rozbalení jednoho z těchto krásných vajíček přináší nejen okamžik radosti, ale je to dárek, který se díky speciálnímu balení EGG-stra rozdává dál.

64118dd99fa02obrazek.jpg

The Ritual of Sakura velikonoční vajíčko
– produkty s vůní třešňového květu a rýžového mléka. Obsahuje sprchovou pěnu The Ritual of Sakura, tělový krém a osvěžující sprej na vlasy a tělo, díky nimž se bude pro vás každý den jako nový začátek.

64118e03167b3obrazek.jpg

The Ritual of Mehr velikonoční vajíčko – produkty s energizujícím sladkým pomerančem a cedrovým dřevem. Obsahuje sprchovou pěnu The Ritual of Mehr, tělový krém a sprej na vlasy a tělo, které dodávají duši zářivé světlo a pozitivitu.

64118ea767d64obrazek.jpg

NOVINKA! The Sport Collection velikonoční vajíčko – s aktivním uhlím a mátou. Obsahuje sprchovou pěnu Sport, tělové mléko a parfémovanou vodu Sport Travel – L’essentiel, která dodá energii tělu, mysli i duši.

Velikonoční vajíčka z limitované edice jsou k dostání v kamenných prodejnách a na rituals.cz/.sk. 940 Kč/ € 34,90.

Kromě velikonočních vajíček nabízí Rituals také dárkové sady The Ritual of Sakura a The Ritual of Karma, které obsahují některé z nejprodávanějších produktů značky v krásných krabičkách. Ideální pro jarní období.

Více inspirace najdete na stránkách www.rituals.cz
 64118eedb11dbobrazek.jpg