Hezké dobré ráno, milé čtenářky (i čtenáři)!
Dnes máte další možnosti, jak získat větší množství bodů do Velké vánoční soutěže.


Abyste si rozdělili síly, budete mít dvě možnosti.

1 - Kdo rád píše a umí pohotově zacházet s fotoaparátem, může „nakoupit“ slušnou dávku bodů na téma Povedený předvánoční mejdan. Může jít i o pořádný trapas nebo o zajímavý a vtipný příběh. Za fotku bude bonus, ale pokud bude příspěvek vážně zábavný, klidně foto oželíme.

Příběhy můžete posílat ode dneška do pátku 7. 12. do 15 hodin. Ty nejlepší příspěvky zveřejníme (redakce si vyhrazuje právo na výběr) a ohodnotíme 1 500 body do VVS.

2 - Kdo si rád hraje, nezlobí, a také navíc může získat hodně bodů, když se vrhne do speciálního Vánočního „piškvorkového turnaje“ o body do VVS.
A jak postupovat?
V horní liště klikněte na HRY dále na Turnaje a Přidat se.

1. kolo poběží od 10. 12. od 10:00 hodin do 12. 12. do 10:00 hodin (do té doby je možné se ještě přihlásit). Celý turnaj skončí nejspíš až v lednu a pofrčí to! Tak pozor, už si bystřete kombinační schopnosti!

Pokud se vám něco nebude líbit, protesty můžete podávat do 12:00 hod na marketa.brenikova@zena-in.cz

Konec turnaje ohlásíme včas!

Pokud všemu rozumíte, vzhůru do boje o body!
 

3 - Speciální bonusové body můžete pochytat v článcích na hlavní straně. Kuponek má na sobě napsáno Seber 2000 bodů! Objeví se odpoledne, můžete jej sebrat pouze jednou a nebudeme už přesně psát, v kolik to bude. Kdo hledá, najde!

Reklama