Jako každý správný milující manžel, i režisér Guy Ritchie (40) si chce dát řádně záležet na uspořádání velkolepé oslavy ku příležitosti manželčina životního jubilea. Nestárnoucí Madonna (49), která by svou sexy postavou strčila do kapsy i o polovinu mladší dívky, totiž 16. srpna oslaví neuvěřitelné 50. narozeniny.

 

Podle zdroje blízkého rodině se Guy rozhodl uspořádat narozeninovou oslavu ve stylu velkopanského života na venkově. Oslava bude probíhat přes celý víkend. Stovky pozvaných hostů si užijí zábavnou kratochvíli jako je hon na lišku, jízda na koních nebo střelba holubů.

A právě střílení živých holubů se stalo kamenem úrazu, protože zpěvačka jako praktikující kabalistka odmítá bezdůvodné vraždění živých tvorů. „Madonna samozřejmě svou oslavu s Guyem probírala, protože se nechtěla dočkat nějakého nepříjemného překvapení," uvedl rodinný přítel s tím, že Madonna věří, že by ji pak duše mrtvých zvířat chodily strašit. „Rozhodla se proto, že se střelba živých holubů musí nahradit střelbou do neživých cílů," dodal zdroj.

A jak slavíte kulatiny vy :)?

Reklama