ritaaa.jpg
Foto: Profimedia

Ritu Oru jsme mohli v Benátkách vidět hned v několika neuvěřitelně stylových outfitech, a zároveň i dost odvážných. Ve čtvrtek vystřídala rovnou čtyři. Dvaatřicetiletá zpěvačka například oblékla stříbrné poloprůsvitné šaty bez ramínek s diamanty zakrývajícími její nejintimnější partie.

Dříve ve stejný den byla zase spatřena, jak přijíždí na lodi v dramatických červených saténových šatech Moschino s hlubokým výstřihem až k pupíků, který byl podšit černou krajku. Krátce na to oblékla žhavý komplet, který sestával z crop topu se špagetovými ramínky a lesklých kalhot nebo na sobě měla bílý kožich a pod ním průsvitný overal s černým topem a kraťásky.

Zpěvačka, která je vdaná za filmového režiséra Taiku Waititiho, se také v neděli zúčastnila benefičního večera amfAR Gala Venezia 2023. Pro tuto příležitost se oblékla do elegantního, a přitom vyzývavého outfitu. Na sobě měla průsvitnou róbu od francouzského módního návrháře Stéphana Rollanda s dlouhou vlečkou, skrz kterou bylo vidět body v nude barvě. Rita v šatech hrdě pózovala u fotostěny a nechávala se fotit hlavně zezadu, kde prosvítaly její dobře tvarované hýždě.

Zdroj: Festival v Benátkách

Reklama