Podpořte Český olympijský tým na cestě k úspěchu! Jak? V nové olympijské kolekci. Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, ji připravili čeští návrháři Alpine Pro. Zopakují úspěch psychedelických kruhů, holínek, beranic a zlaté podšívky bund? Letošním poznávacím hitem budou pestrobarevné kloboučky!

sd

sd

Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let, za spolupráce s českými sportovci, kteří jednotlivé kusy testovali. Kolekce celkem čítá 20 kusů dámského a 20 kusů pánského vybavení. Pánská a dámská kolekce se liší střihem, barevnými zipy na bundách a barvami triček. Pánská je více laděna do modra a dámská do červena. Dámy mají navíc v kolekci bílou sukni a pánové pestrobarevnou košili s barevnými kruhy.

sddf

df

Kromě motivu postavičky Emila Zátopka kolekci provází nápis CZECH REPUBLIC, jenž budou sportovci nosit hrdě nejen na prsou, ale například také na lemu kalhot. Autorkou nápadu tohoto nápisu je návrhářka Alpine Pro Lucie Kuříková, která mu spolu s akademickým malířem Milanem Jarošem udala výslednou podobu a citlivě jej umístila na jednotlivé kousky kolekce. „Olympijskou kolekci připravujeme s maximálním důrazem na funkčnost a design. Do vývoje této ojedinělé kolekce, kterou budou moct obléknout nejen čeští olympijští reprezentanti, ale každý opravdový fanoušek, jsme již tradičně zapojili i sportovce, kteří jednotlivé kusy vyzkoušeli
a připomínkovali. Jsme hrdí, že již po čtvrté jsme partnerem ČOV a můžeme se tak podílet na úspěchu a dobrých výkonech zástupců České republiky a zároveň doufáme, že kolekcí oslovíme každého fanouška, které budou naši sportovci při svých výkonech potřebovat,“ uvedl majitel a zakladatel společnosti Alpine Pro, Václav Hrbek.

sd

sd
sd

 

Reklama