Oblíbená značka Rio Mare přichází s novinkou - Rio Mare Paté tuňákovým krémem s čerstvým sýrem bez obsahu konzervantů. Tato lahodná rybí pochoutka je vhodná pro celou rodinu. Díky komfortnímu balení v tubě s praktickým zdobítkem se Rio Mare Paté se sýrem snadno používá a hodí se například jako netradiční občerstvení pro návštěvy či zábavná a přitom zdravá svačina pro děti i dospělé.

Rio mareŘada tuňákových krémů Rio Mare Paté se rozrůstá o novinku Rio Mare Paté se sýrem, která obsahuje jemné tuňákové maso a čerstvý sýr typu žervé (20 % hmotnosti), to vše bez konzervantů. Tuňákový krém se sýrem je již pátým přírůstkem do rodiny produktů Rio Mare Paté, která dále zahrnuje Tuňákový krém, Tuňákový krém s feferonkou, s kečupem a Lososový krém.

Komfortní balení Rio Mare Paté je opatřeno praktickým zdobítkem, se kterým vykouzlíte zajímavé variace vašeho domácího občerstvení či připravíte zábavnou svačinu pro děti. Každé balení je znovu uzavíratelné, a tak si můžete již otevřenou pochoutku nechat i na později.

Doporučená maloobchodní cena Rio Mare Paté se sýrem 100 g je 69, 90 Kč.

PITA S TUŇÁKEM A GRILOVANÝMI PAPRIKAMI

Pro přípravu lahodného sendviče potřebujete:

  • cRio marehléb pita
  • tubu tuňákového krému Rio Mare Paté se sýrem
  • grilovanou žlutou papriku
  • několik malých podlouhlých rajčat
  • několik lístků rukoly
  • extra panenský olivový olej
  • sůl

Příprava
Nakrájejte rajčata na čtvrtky a ochuťte je olejem a solí. Odstraňte vnější tenkou šlupičku grilované papriky a dužinu nakrájejte na proužky. Na proužky papriky vymačkejte bohatou vrstvu tuňákového krému a srolujte je do malých roliček. Rozkrojte chléb na polovinu, aby jej bylo možné plnit. Naplňte tuňákovými rolkami, ochucenými rajčaty a lístky rukoly. Podávejte ihned.

O značce Rio Mare

Produkty Rio Mare jsou vždy té nejlepší kvality, splňují požadavky zdravé výživy a skvěle chutnají. Rio Mare nabízí pestrou řadu výrobků z tuňáka, lososa a sardinek pro chutné a zdravé svačinky i rychlá a kvalitní jídla. Více informací naleznete na www.riomare.cz.

Reklama