Je čas dovolených, čas prázdnin, čas odpočinku. Ale co naplat, jíst se musí a většinou to dovolená nedovolená zůstane vždycky na nás na ženách. ,,Co bude k jídlu?“ Obligátní otázka, které se už asi nikdy nezbavíme. Krásné letní počasí a slunce nás ale spíš láká do chladivé náruče přírody než k plotně.

Přiznejte se, že se vám nechce do složité přípravy teplých jídel? A co teprve o dovolené? Chcete si přece užívat zaslouženého volna a ne  ho utrácet vyvařováním. A v tomhle horku? Možná nebude těžké přesvědčit rodinu, aby si dala něco lehčího a osvěžujícího. Naservírujte jí letní saláty. Ale ne jen tak ledajaké. Nemůžete je přece ošidit pouze nakrájenou zeleninou. Tělo potřebuje bílkoviny, a ty jim můžete dopřát v mořských rybách. Co takhle dát si tuňáka?

Tuňákové maso splňuje nejvyšší nároky na zdravou výživu, obsahuje důležité vitamíny A, B2, B12 a D, a nezbytné stopové látky jako je jód, vápník, fosfor a selen. Tuňákové saláty Insalatissime Rio Mare s ISY-PIL vyšly vstříc především náročným spotřebitelům, kteří vyhledávají rychlé nízkokalorické obědy a zdravé svačiny. A nemusíte se obávat, že by saláty neuspokojily vaše mlsné jazýčky. Vybere jistě si každý.

Se systémem ISY-PIL existují čtyři tuňákové saláty Rio Mare - s kukuřicí, s fazolemi, ve variantě Mexico a jako poslední tuňákový salát s rýží.

Pardon, ještě jsme vám nevysvětlili, co znamená zkratka ISY-PIL?

Jedná se o revoluční novinku. Nové balení s unikátním systémem ISY-PIL, které řeší problémy nepraktických konzerv.  ISY-PIL umožňuje snadné a  rychlé otevření jedním tahem.

Jsou jím vybaveny všechny tuňákové saláty Insalatissime Rio Mare. Celý obal má charakter lehké misky, kterou kryje tenké hliníkové víčko.
To jistě oceníte na výletech a piknicích v přírodě. Nemusíte s sebou brát otvírák, prázdné obaly se lehce smáčknou, takže je můžete bez velké zátěže vzít zpět a vyhodit tam, kam patří. Nepřímo se tak řeší i problém s odpadem. Bude konec povalujícím se plechovkám.

Tereza Kopetková, brand manažerka značky Rio Mare, komentuje otevírání ISY-PIL následovně: „Klasické plechové konzervy se za poslední desetiletí prakticky nezměnily, přitom nárokům současných spotřebitelů odpovídají stále méně. Naše balení má v porovnání s tradičními plechovkami nižší hmotnost. Další jeho výhodou je ISY-PIL, který zajiš‘tuje velice rychlé, jednoduché a bezpečné otvírání.“

Produkty se systémem ISY-PIL nabízejí spotřebitelům vyšší komfort v kombinaci s klasickou vlastností konzervy, kterou je dlouhá trvanlivost. Výrobky Rio Mare přitom neobsahují žádné konzervační látky a při jejich výrobě se v prvé řadě dbá na kvalitu masa a jeho zpracování.


Takže až budete před odjezdem na dovolenou uvažovat o tom, co zabalit k jídlu, nezapomeňte na Tuňákové saláty Insalatissime Rio Mare s ISY-PIL. Uspokojíte nejen mlsné jazýčky vaší rodiny, ale i ochránce přírody.

Hrajte s námi o Rio Mare!

Reklama