A po předchozím smutném příspěvku přišel příspěvek optimističtější, ba přímo krásný. Co  cenného ztratila, ale také ještě cennějšího našla, čtenářka s nickem řinka, se dozvíte v závěru jejího příspěvku.

Hezký den přeji, jsem stále sama doma a je mi smutno.Tak trávím celé dny zde a píšu.

Opět jsem přišla o práci, ale měla jsem kliku a novou hned našla. Prvního srpna znovu do roboty. To jen na okraj, musela jsem se o tu radost podělit a doufám, že ty čtyři roky do důchodu už nějak doklepu.

Nejsem člověk, který často něco ztrácí, jsem na své věci opatrná. Kdysi dávno jsem ztratila ve vlaku peněženku, skoro nic v ní nebylo. Deštník, malinký, skládací, byl to tenkrát dárek z Tuzexu, opět nechala jsem ve vlaku, tak ten jsem oplakala.

Občas také něco nacházím, třeba zlatý prstýnek, ležel na prašné cestě. Někdy nějaké drobné,ty většinou poplivu a někomu daruji, prý to přináší štěstí.

Jednu obrovskou ale nádhernou ztrátu jsem utrpěla, pamatuju si to přesně. Bylo to před čtyřiceti lety. Čekala jsem na nádraží na jednoho hocha, který nepřijel. Vedle na lavičce čekal jeden mladík na děvče, ale nepřišla.

Slovo dalo slovo a já ztratila hlavu. Dnes ji mám zase pevně nasazenou. Příští rok spolu budeme čtyřicet let. No řekněte, nebyla to krásná ztráta?

řinka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Byla. O to krásnější, že jste hlavu neztratila nadarmo, ale pro někoho, s kým stojí za to žít.
Děkuji, že jste napsala a gratuluji k nové práci.
Saša

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress.

parf

Reklama