RIMMEL London oslavuje novou generaci laků na nehty 60 Seconds! Tyto laky jsou jako ušity na míru pro ženy, jejichž životní styl je plný akce. Vaše manikúra je hotová během chvilky, ať jste v jakékoli situaci. Už žádný stres, už žádná zbytečná panika! Že nestíháte? S novým lakem 60 Seconds můžete být připraveny vyrazit za méně než minutu.

Lak na nehty 60 Seconds od RIMMEL London představuje nové průlomové složení pro senzační výsledek. Zaschne za dobu kratší než 60 sekund a vaše nehty získají dokonalý, super hladký vzhled.

Vedle rychleschnoucího složení je tu Pro-cision štěteček, který zajišťuje absolutně precizní a profesionální aplikaci. Delší a pružnější chloupky zaručují, že lak je nanášen s neuvěřitelnou lehkostí. Povlak je naprosto perfektní, s dokonalou krycí  schopností a je suchý během doby kratší než 60 sekund.

 

Nový design laku 60 Seconds je hladký, stylový, nadčasový – extra silné sklo lahvičky má elegantní lesklý černý uzávěr a novou grafikou.

 

Nezáleží na tom, jestli jdete jen na kávu s kamarádkami nebo na disko party. Ze široké palety vzrušujících odstínů 60 Seconds od RIMMEL London si můžete vybrat právě ten, který nejlépe vyhovuje vaší náladě a příležitosti, na kterou se připravujete .


Lak na nehty 60 seconds   59 Kč/75 Sk
 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

 

Reklama