PROBUĎ SVÉ OČI

Zbystři všechny své smysly! Rimmel London představuje novou řasenku, která PROBUDÍ  tvé oči – proměň svou denní rutinu líčení ve skvělou zábavu. Nová řasenka Wonder’full Wake Me Up s vitamíny & okurkou je první Rimmelřasenka od Rimmel London, která doslova probudí tvoje oči a dodá řasám fantastický objem bez žmolků, úžasné natočení a délku. Dodej energii svým očím!

Nestihla ses vyspat do růžova? Nezáleží na tom, kolik probdělých nocí máš za sebou, začni ráno s úžasně nadzvednutými a svěžími řasami, které vydrží celý dlouhý den. Řasenka Wonder’full Wake Me Up dodá tvým očím široce otevřený pohled, jako bys ucítila příval energie přímo na svých řasách - perfektní pro zamaskování všech stop vypovídajících o tvém nočním dobrodružství. Díky exkluzivnímu složení s provitamínem B5, vitamínem E a výtažkem z okurky budou tvé řasy senzační po celý den. Navíc jemná, svěží vůně dodává příjemný pocit.

Vytvořit si odvážný, široce otevřený pohled je nyní snažší díky chytrému Pin Up kartáčku řasenky, který vytvaruje řasy směrem nahoru do báječného vějíře. Jeho jemné štětinky dokonale zachytí a zvýrazní každou řasu.  Řasy jsou fantasticky objemné, natočené a pružné od kořínků až ke konečkům, bez žmolků.

Dodej trochu okurkové energie své kosmetické taštičce – stejně tak své ranní rutině – s hladkým, metalicky zeleným “twisted” balením řasenky Wonder’full Wake Me Up.  Její svěží zelená barva evokuje svěžest okurky, provitamín B5 a vitamín E ve složení, zatímco oranžová grafika přináší energickou jiskru.  

S jejím nonstop životním stylem je Kate Moss perfektní ambasadorkou řasenky Wonder’full Wake Me Up. V energické televizní kampani představuje britský cool styl a elektrizující rockový vzhled. „Připravená na probuzení?” Nepochybně ANO!

Probuď své oči s řasenkou Wonder’full Wake Me Up od Rimmel London, která ti dodá objemné, nadzvednuté, prodloužené řasy. Get the London look.

ŘASENKA WONDER’FULL WAKE ME UP S VITAMÍNY & OKURKOU OD RIMMEL LONDON

RimmelProbuď své oči. Rimmel London představuje novou řasenku Wonder’full Wake Me Up s provitamínem B5, vitamínem E & výtažkem z okurky, svou první řasenku, která doslova probudí oči a dodá řasám fantastický objem, úžasné natočení a délku. Dodej energii svým očím!

  • Exkluzivní složení s provitamínem B5, vitamínem E a výtažkem z okurky
  • Okamžitě rozjasní pohled s osvěžující vůní
  • Pin Up kartáček zachytí a zvýrazní každou řasu - ty jsou fantasticky objemné, natočené a pružné od kořínků až ke konečkům a bez žmolků.
  • Skutečný příval ranní energie, který je vhodný také pro citlivé oči.

Odstín: černý, extrémně černý

Rimmel

Doporučená maloobchní cena: 229Kč / 8,49€

Reklama