Dvě britské ikony, 15 let londýnského looku… Připojte se k oslavám jednoho z nejúspěšnějších partnerství ve světě kosmetiky. Značka Rimmel London spolu s Kate Moss představují speciální edici, kolekci pro líčení rtů a nehtů, v Katiných oblíbených rudých a tělových odstínech.

Kate, která je múzou značky Rimmel London již od roku 2001, vždy ztělesňovala odvážné styly a duši Londýna. Je skutečnou představitelkou London Look. Nová kolekce se inspiruje nejikoničtějšími styly Kate Moss a její módní osobností od červeného koberce až po bezstarostnou hippie.

Kate říká: „Jsem neuvěřitelně hrdá na 15 let mé spolupráce se značkou Rimmel London. Tato značka je mi velmi blízká, moje úplně první Rimmel rtěnka byla Heather Shimmer. Naše partnerství během let sílilo a vyvíjelo se, začala jsem postupně zastávat aktivnější roli v oblasti kreativity. Tato speciální kolekce zosobňuje moje oblíbené londýnské looky za posledních více jak deset let. Zaměřila jsem se na odstíny rudé a tělové, protože tyto barvy naprosto zbožňuji – každý odstín reflektuje jinou stránku mé osobnosti.“

Rimmel

Speciální kolekce: Lasting Finish by Kate rtěnka

V roce 2011 k příležitosti oslav desetileté spolupráce Kate s Rimmel London byla poprvé uvedena kolekce rtěnek Lasting Finish by Kate. V návaznosti na tento úspěch představujeme speciální kolekci čtyř odstínů – dva rudé a dva nude – každý inspirovaný klasickým vzhledem Kate Moss.

  • Muse Red #51 je sytý, karmínový odstín, který evokuje nenucenou eleganci Kate na červeném koberci. Kate komentuje: „Na zvláštní příležitosti volím vždy odvážné, rudé rty. Vytvořila jsem odstín Muse Red pro dokonalou souhru dramatu a sofistikovanosti.“
  • Retro Red #53  vyzařující vintage kouzlo je okázalá červená, která reflektuje moderní 40. a 50. léta v retro stylu, který Kate přímo zbožňuje.
  • Proslulý rockový styl zachycuje sexy odstín Rock N Roll Nude #54, neutrální s broskvovým nádechem pro všechny párty dívky. Noste jej s kouřovým líčením očí a nebojte se v sobě odhalit svoje divoké já.
  • Boho Nude #56 je teplý karamelový nude odstín, který doplňuje pohodový boho styl Kate. „Mým tajemstvím boho looku jsou přírodní, zemité odstíny. Jsem nadšená, jak karamelové odstíny rtěnky Boho Nude dodávají příjemné teplo mé pleti.“, rozplývá se Kate.

Všechny odstíny Kate jsou perfektní pro každodenní nošení. Pyšní se unikátním složením s černými diamanty, které odráží světlo. A co víc, syté a zářivé barvy, které vydrží až 8 hodin. Vaše rty budou fascinující.

Kolekce má prémiové balení. Elegantní a designérský styl se představuje v rose-gold provedení, které z každé této rtěnky vykouzlí jedinečný sběratelský kousek.

Speciální kolekce: Super Gel lak na nehty

Rimmel

Ikonický styl Kate souvisí také s jejími nehty. Speciální kolekce se tedy zaměřuje také na tři odstíny Super Gel laku na nehty – dva nové a jedna klasika. Karmínově červená rtěnka je bezvadně doplněna novým odstínem Rock N Sparkle #044, vytvořeným supermodelkou Kate. Tato metalicky karmínová dodá jiskru každému outfitu. Gilty Pleasure #071 je krásný rose-gold odstín vyjadřující slavnostního ducha k 15. výročí.

Kate Moss miluje super lesklou manikúru a díky Rimmel inovacím si ji může užívat každý den. Super Gel zaručuje bezchybně lesklý, profesionální výsledek gelové manikúry s 3D efektem. Její patentovaná, dvoufázová gelová technologie využívá přirozeného světla k vytvrzení vrchního laku. Navíc vytvoří super gelovou barvu a lesk, které vydrží perfektní až 14 dní. Jednoduše se nanáší, zasychá stejně rychle jako klasický lak na nehty a není potřeba UV lampy.

Kate hrdě propůjčila své jméno kolekci laků Super Gel. Každý odstín přichází v elegantní lahvičce s jejím podpisem.

Ikonická reklamní kampaň

Printová kampaň oslavuje 15 let spolupráce s Kate Moss a její dva nejikoničtější styly. V Red looku můžeme Kate vidět jako femme fatale s úchvatnými rudými rty a nehty. V Nude looku ukazuje svůj boho chic styl s rozcuchanými vlasy a chlupaté vestě. Oba vizuály zdobí jméno Kate.

Rimmel London + Kate Moss = inspirativní partnerství! Oslavte s námi ikonické odstíny vytvořené Kate a inspirované Londýnem.

Reklama