Nekuřácké restaurace, pokuty za kouření na zastávkách MHD i stálé zdražování tabákových výrobků. Odpůrci kouření ve svém boji s cigaretami slaví úspěchy. A nejen u nás.
Během chvilky zasněžil byt neposlušné kuřačky bílý prášek, a i ona sama měla směs jak v očích, tak i v dýchacím traktu a ústech. Zdemolovaný byt vyhlížel, jako by v něm explodovala bomba, tvrdili očití svědci. Muž se vyjádřil, že svého činu nelituje, protože mu často připadalo, že líbá popelník, a s přítelkyní se rozešel.
Zdroj: Famous
Nový komentář
Komentáře
Mě strašně vadí, když jsou bary, restaurace, hospody ... špatně větrané a musím jít ihned vyprat všechno, co mám na sobě a vydrbat si večer hlavu - normálně si ji myju ráno
V mé oblíbené hospodě bývá narváno v nekuřácké části, v kuřácké bývá pár lidí.
OlgaMarie,bydlíme v posledním patře a hlavně tam bude popelník víš?Nebudou to házet z balkonu
OlgaMarie: což bych i pochopila
Když jsem byla v pubertě, rodiče měli často podezření, že si v pokojíku vypaluju zobák z okna. Ne já, ale soused pod námi otevřel okno a měli nahuleno až ke mně. Obtěžoval tím.
benik-31: Seřve vás soused,pokud nad vámi bydlí.
No milé dámy a vidíte já jsem s manželem nekuřáci a nebudete věřit návštěvy u nás můžou v kuchyni kouřit.I když si říkám až s jara vymalujem,tak to už nepovolím,tak uvidím.Máme u kuchyně balkon,tak budou chidit na balkon
Kdyby nekouřila,udělal by bordel pro něco jiného. A třeba by mu později domácí násilí těžko dokazovala.
Ze všeho nejhorší je, když široko daleko ani noha, leč jakmile si zapálím, někdo se přihasí a pokládá za nutné dělat mi přednášku o škodlivosti kouření.Na to s úsměvem odpovídám:"NEMPTUDUM".
*daisy*: V našem centru města vím o několika nekuřáckých zařízeních a nejsou to cukrárny, McDonalds ani KFC. A lidé tam chodí. Je to příjemné prostření pro rande, pracovní schůzky, či vyplnění času mezi cvikama
. Pokud ve tvém městě nekuřácká restaurace / kavárna chybí, zřiď ji ty
A stejně jako v Plzni je v těchto zařízeních poměrně plno, takže si nemyslím, že by se zřizovatelé měli bát, že když budou nekuřácká, tak příjdou o kšeft. Ale prostě si myslím, že by měla být t možnost volby. Když si prostě chci u piva zakouřit, tak ať mám kde.
Ono vybíhat kouřit před hospodu je poněkud o ničom, když chci kouřit u piva. Když budu chtít kouřit v -5 venku, můžu si vyjít před dům.
*daisy*: Tak my, prdel světa máme několik nekuřáckých hospod, nekuřáckou picerku, kavárnu... Al ezase nemáme KFC a McD.
*daisy*: http://www.thepub.cz/plzen-ii/
Nebo sem. Kompletně nekuřácká hospoda, neustále narvaná.
Lucimo: no, v tomto ohledu zase musim oponovat
Parkrat jsem resila to, kam pujdem, a vzdycky to skoncilo na tom, ze nekuracky jsou cukrarny, McD a KFC
kačinka: Já teda když chci tak jdu do nekuřácké hospody, když nechci, jdu tam, kde se hulí.
Myslím, že zákon na to potřeba není.
Žábina: Presne tak. Pokud by odmital uklid zaplatit, provedl by ho sam, kartackem na zuby, pod dohledem majitelky bytu mavajici bicem.
No debil je, ale ten zákon proti kouření ve veřejných prostorách už aby byl. Včera jsem byla na kulečníku a chrchlám ještě teď, jak tem bylo nahuleno.
Žábina: Na tý žalobě bych si taky smlsla
on se rozešel s ní???? já bych se rozešla s ním a ještě na něj podala žalobu za ublížení na zdraví a zničení bytu
Co to je za ováda?
Copak s ní musel chodit?
... a to jí místo toho nemohl třeba dát na zadek? To by jejich vztah možná i prohloubilo