Tak jako asi každá z Vás jsem si prošla obdobím, kdy jsem si ráda dala jakýkoliv alkohol. Tedy jednalo se vždy o víkendovou sobotu, protože jsem se v neděli léčila, v pondělí jsem musela usednout za volant svého náklaďáku a musela jsem být fit. Jenže ono se řekne fit, já po takové náladičce trpěla celý týden. Střeva se mi kroutila snad i do protisměru.

Byla to hrůza. Pít jeden večer s partou na zdraví a druhý den se mi chtělo umřít. Všechno gradovalo uvedením jistého alkoholového svinstva na trh pod názvem Mixela, určitě si na ni někdo vzpomenete, byla to vodka s různým džusem už namíchaná v litrové láhvi. Tenkrát stála pár korun a moc dobře se bumbala, když byla pěkně vychlazená.

(soutěž - 1. krást)

Jednoho sobotního odpoledne k nám dorazila má drahá sestra s nastávajícím švárou, a tak jsme popíjeli a to tak, že já do němoty. Probrala mě v noci zima, probudila  jsem se omotaná kolem hajzlíku na mokrém ručníku, vedle mě kýblík a na něm studené kafe. Tu noc jsem si myslela, že bude má poslední. Nebyla, ale byl to poslední den, kdy jsem se takhle zhvízdala.

Je tomu už 15 let a od té doby mám všechen příjem alkoholu pod kontrolou. Dnes si dám jen zcela výjimečně, a to jsem ještě fajnšmekr. Vybírám si jen to, co lahodí mému volátku. Nikdy nezapomenu, když druhý den po tom tahu mi můj současný mažel zcela se škodolibým úsměvem na tváři řekl, že nechápe, proč jsem se po osmiletém manželství s alkoholikem s ním vlastně rozvedla, když jsem jako on. Fakt jsem se tehdá moc styděla a myslela si, že když jsem se napila jen příležitostně, že jsem nebyla alkoholik, ovšem Mixelko mi v partě říkají dodnes...

Pěkný den, ať už se sklenkou něčeho dobrého v ruce či nad šálkem kávy, Vám přeje
                                                                                                                                                            murena


Děkujeme za zajímavý článek.

Inu, s míchanými drinky se musí opatrně :)

Máte také podobné zkušenosti? Probudily jste se někdy u záchodové mísy? Máte kvůli alkoholu nějakou přezdívku? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama