Také občas bezradně stepujete ráno před šatní skříní a nevíte, co na sebe? Zejména proto, že zkrátka a dobře nic nemáte? Nebojte, nejste v tom samy, my to známe! A přestože se ve svém osobním stylu musíte vždy cítit jako ryba ve vodě (v opačném případě to může lehce zkazit celý den), občas není na škodu vykročit ze své komfortní zóny a hledat inspiraci i trochu jinde. A proto jsme pro vás, odvážně ženy a dívky, připravily tři stylové outfity, v nichž budete nejen za stylovou ikonu, ale také super sexy ženu! Jste připravené?

V maxi šatech na maximum

Pokud jste si myslely, že jsou maxi šaty vhodné tak akorát v letním provedení a k páskovým sandálkům, tak jste na omylu. Mezi jeden z hlavních trendů této sezony totiž přesně tento typ šatů patří. V květované nebo jinak „boho“ - romantické podobě, nejlépe s dlouhým rukávem a volného a rozevlátého střihu. K tomu by vám neměla chybět kožešina nebo alespoň kožená bunda s pořádným límcem, šněrovací boty a kabelka s kovbojském stylu.
mod2.jpg

Kostýmek v moderním kabátě

Kostýmky, manšestr, výrazné barvy... to vše, navíc dohromady, to je jasná podzimní sázka na jistotu. Pokud tedy chcete v práci zazářit, alespoň jeden komplet kalhot se sakem (nebo kabátkem), by vám neměl chybět. V manšestru vám navíc nebude zima! A pokud se bez něčeho tuplem neobejdete, je to kašmírový svetr. Ten totiž utaháte po celou sezonu a v létě se vám z něj nebude chtít. O to se klidně vsadíme.
mod1.jpg

Flirty s flitry během dne

Flitry na denní nošení? No jasně! To je sice módní kreace pro opravdu odvážné, ale věřte, že se v ní budete cítit skvěle. Flitry jsou ženské, sexy, dobře se kombinují a rozhodně se v jejich případě nemusí jednat o disko mini šaty. Nás nejvíce baví sukně v délce pod kolena s hrubou pleteninou a kůží. Těmito materiály blýskavé plíšky jednoduše „srazíte“ a vykouzlíte parádní outfit na každý den (nejen do baru).
mod3.jpg

Také si přečtěte:

Reklama