Nejúčinnější mužská zbraň proti tělesnému pachu a pocení

rightSpolečnost Henkel ČR uvádí na český trh pánské deopřípravky prémiové značky Right Guard, která je ve Spojených státech druhou nejpopulárnější značkou pánských deodorantů. Zároveň je již padesát let nejúčinnější zbraní amerických mužů proti pocení a nežádoucímu tělesnému pachu. Zcela nová, vysoce účinná prémiová řada Right Guard se skládá z antiperspirantů, které poskytují všem mužům v pohybu až 48 hodin mimořádně silnou ochranu proti pocení a tělesnému pachu. Deopřípravky Right Guard jsou dostupné ve formě sprejů, roll-onů a deosticků, a to ve čtyřech svěžích pánských vůních. Doplňkem dynamické řady antiperspirantů jsou vysoce účinné sprchové gely s mimořádně svěžím deo účinkem.

Pocení je přirozenou a velmi důležitou součástí fyziologických procesů našeho organismu. Přesto je nám pocení nepříjemné a snažíme se proti potu všemi možnými způsoby bojovat. Důvodem je hlavně nepříjemný pach. Způsobují ho bakterie, které normálně žijí na povrchu kůže a rozkládají bílkoviny a mastné kyseliny, jež jsou součástí potu. Tyto bakterie si doslova libují ve vlhkém prostředí, které jim může nabídnout lidské podpaží. Proto vyžaduje tato část těla extra ochranu. Prvotřídní složení výrobků Right Guard nabízí mužům potřebnou ochranu na dvou frontách: zabraňuje vzniku vlhkosti a současně ničí bakterie, ještě než se stačí pořádně rozmnožit.

Deodoranty a antiperspiranty Right Guard

rightVšechny deodoranty a antiperspiranty nové řady Right Guard mají vysoce účinné složení s antibakteriálními molekulami stříbra, které ničí bakterie vytvářející nežádoucí tělesný pach.
Přípravky tak zabraňují pocení a současně zajistí všem aktivním mužům po dobu až 48 hodin i příjemný pocit a vůni po celý den. Na vysoké spolehlivosti deosprejů Right Guard se podílí také inovační systém postupného uvolňování. Látky ukryté v deodoračních aktivních kapslích se uvolňují, jakmile je to potřeba - například ve chvílích stresu nebo při zvýšení tělesné teploty. Deodoranty a antiperspiranty Right Guard jsou dostupné ve formě sprejů, roll-onů a deosticků, a to ve čtyřech svěžích pánských vůních - Fresh Blast, Cool Impact, Power Flash a Energy Burst.

Sprchové gely Right Guard

Doplňkem nové dynamické řady deodorantů a antiperspirantů Right Guard jsou vysoce účinné sprchové gely s mimořádně svěžím deo účinkem. Inovační složení sprchových gelů Right Guard obsahuje aktivní látky, které ničí bakterie způsobující tělesný pach. Chladivý mentol navíc přináší dlouhotrvající svěžest, jež vydrží až osm hodin.

Sprchové gely špičkové řady Right Guard jsou k dispozici ve stejných mužných vůních jako její deodoranty a antiperspiranty - Cool Impact, Fresh Blast, Energy Burst a Power Flash a skvěle ji doplňují.

Výrobky značky Right Guard proti pocení a tělesnému pachu jsou v obchodech k dostání od března 2010 jako deosprej, roll-on, destick a sprchový gel ve čtyřech voňavých variantách:

Deospreje

 • Right Guard Cool Impact deosprej 150 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Fresh Blast deosprej 150 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Energy Burst deosprej 150 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Power Flash deosprej 150 ml - DMOC 94,90 Kč

Deo roll-ony

 • Right Guard Cool Impact roll-on 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Fresh Blast roll-on 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Energy Burst roll-on 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Power Flash roll-on 50 ml - DMOC 94,90 Kč

Deosticky

 • Right Guard Cool Impact deostick 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Fresh Blast deostick 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Energy Burst deostick 50 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Power Flash deostick 50 ml - DMOC 94,90 Kč

Sprchové gely

 • Right Guard Cool Impact sprchový gel 400 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Fresh Blast sprchový gel 400 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Energy Burst sprchový gel 400 ml - DMOC 94,90 Kč
 • Right Guard Power Flash sprchový gel 400 ml - DMOC 94,90 Kč

Nová řada Right Guard pamatuje na dnešní náročný standard aktivních mužů a nabízí jim spolehlivou ochranu proti tělesnému pachu a pocení - po celý den od okamžiku, kdy ráno vkročí do sprchy. Ať už posilují v tělocvičně, nebo se stresují při pracovních jednáních, Right Guard jim dodá sebedůvěru a dobrý pocit, který potřebují během celého dne a za všech okolností.

Pojďte s námi tyto pánské novinky otestovat!

Napište nám pod článek, jestli vám záleží na tom, jak voní váš muž, a zda byste pro něj nechtěly získat tyto novinky. Zajímá nás následně váš názor, jak jste byli oba s přípravky spokojeni, jak fungovaly proti potu a jak se vám líbila vůně těchto prémiových přípravků!

Vybereme deset z vás pro testovací akci „Jak voní váš muž?“ - získáte balíček s novinkami Right Guard.

Jestlipak víte, co znamená název Right Guard?

rightNázev Right Guard je synonymem „té pravé ochrany“. Sousloví Right Guard se používá v americkém fotbalu - Right Guard zde označuje hráče na pravé straně útočné řady. Díky své rychlosti, koordinaci a hbitosti jsou tito hráči nejaktivnějšími útočníky, a jedním z jejich úkolů je blokovat pohyb soupeře a vytvořit před svými rozehrávači neproniknutelnou ochrannou zeď.

Reklama