rightPo článkem o nové prémiové kosmetice jste nám mohly napsat, proč byste chtěly vyzkoušet novou značku pánské kosmetiky Right Guard, a zároveň se s námi po vyzkoušení podělit o vaše zkušenosti. Článek najdete ZDE.

Vybrali jsme deset z vás, které získají balíček s kosmetikou Right Guard! Balíček vám bude rozeslán koncem tohoto týdne a vy se spolu se svým partnerem můžete těšit na testování plné vůně! Jsme zvědaví na vaše postřehy! Nsledně vám rozešleme e-mail s několika jednoduchými otázkami, jak jste byli spokojení, jak kosmetika fungovala proti potu a jak vám voněla. Z vašich odpovědí připravíme další článek pro ostatní čtenářky - jak dopadl váš test!

Zcela nová, vysoce účinná prémiová řada Right Guard se skládá z antiperspirantů, které poskytují všem mužům v pohybu až 48 hodin mimořádně silnou ochranu proti pocení a tělesnému pachu. Deopřípravky Right Guard jsou dostupné ve formě sprejů, roll-onů a deosticků, a to ve čtyřech svěžích pánských vůních. Doplňkem dynamické řady antiperspirantů jsou vysoce účinné sprchové gely s mimořádně svěžím deo účinkem.

Pocení je přirozenou a velmi důležitou součástí fyziologických procesů našeho organismu. Přesto je nám pocení nepříjemné a snažíme se proti potu všemi možnými způsoby bojovat. Důvodem je hlavně nepříjemný pach. Způsobují ho bakterie, které normálně žijí na povrchu kůže a rozkládají bílkoviny a mastné kyseliny, jež jsou součástí potu. Tyto bakterie si doslova libují ve vlhkém prostředí, které jim může nabídnout lidské podpaží. Proto vyžaduje tato část těla extra ochranu. Prvotřídní složení výrobků Right Guard nabízí mužům potřebnou ochranu na dvou frontách: zabraňuje vzniku vlhkosti a současně ničí bakterie, ještě než se stačí pořádně rozmnožit.

Kdo tedy balíčky získá? Vybrali jsme tyto čtenářky:

  • lenkal86

Přeji pěkný den, můj přítel je sportovně založený - hraje fotbal, navštěvuje fitness centrum a jezdí na kole, takže když mu peru věci, tak je to občas síla, ale to je normální... Ale jinak miluji, když voní a on sám si na tom také zakládá. Zajímalo by mě, jestli nové přípravky obstojí i v opravdu velké zátěži. kdyby ano, tak by to bylo super!!!

  • Mandy

Velice mi záleží na tom, jak můj manžel voní. Používá různé značky antiperspirantů a deodorantů, ale né všechny jsou účinné. Jelikož můj manžel velmi rád sportuje, ale také pracuje fyzicky, potřebuje opravdu účinný přípravek proti pocení , a proto určitě rád vyzkouší něco nového a já samozřejmě také

  • tyrso

Jak voní můj muž?
Jako chlap. Když nemá na sobě ten svůj HB, tak je to ten správný chlapský odér. Což mi nevyhovuje, protože jeho kosmetika je drahá. Kdyby se mi do ruky dostalo něco, co příjemně voní, zabraňuje nežádoucím pachům a hlavně to ty jeho nežádoucí pachy zničí, tak bych to brala všemi deseti, než ty pachy zničí mě:-)

  • Sametka

Líbí se mi když je muž navoněný. Pánské vůně se mi někdy líbí více než pro ženy. Manžel používá pouze jednu značku, ale ráda bych na něm cítila i jinou vůni a vyzkoušela zda je odolná proti potu, jelikož manžel hodně pracuje fyzicky. Tahá kmeny, takže se hodně zpotí.

  • Alka1979

Tyto výrobky vypadají velice zajímavě a přála bych si, aby je muj přítel vyzkoušel. Pracuje v docela dost fyzicky namáhavé práci a prostředky tohoto typu jsou u nás hojně využívané. Miluji , když příjemně ,jemně a nevtíravě voní.Myslím si, že u mužů by mělo být samozřejmostí (jako u žen) používat deospreje,deodoranty ,roll ony... prostě prostředky ,které zabranují nepříjemnému a nevábně vonícímu pocení.

  • lidos

Dobrý den, mám doma manžela a dva dospělé syny. Každý používá jinou kousmetiku a manžel obvykle dostane to, co na něj zbude. Přesně to, co mladí kluci nechcou. Takže musí být spokojen a tvrdíme všichni, jak to pěkně voní . Ale určitě si něco vybere i sám, rád používá různé sprchové gely i spreje a pak pěkně voní. Mám ráda, jak muž jemně voní a nesmrdí potem. Budu se těšit, třeba nás vyberete.

  • JJDDina

Mě osobně chlap musí vonět, když jde cítit potem tak to odpuzuje( a to neplatí jen u mužů)a příjemná vůně je pro mě přitažlivá. Můj manžel má agresivní pot.Vyzkoušel spoustu antiperspirantů, deodorantů, kuliček atd. Málo, který výrobek uspěl. Některé zanechávají bílé stopy a některé oděv zničí úplně.Proto by mě zajímal tento nový výrobek,zda by uspěl :)

  • tindi

Krásně vonět a cítit vůni chce asi každý. Svého muže mám ráda krásně navoňaného, a hlavně ho miluji takového, jaký je. Je to kutil a dříč, takže na otestování pánské vůně je jako vystřižený z nějaké reklamy, kde se vymodelovaní muži lopotí s těžkou prací a stále zůstávají voňaví. Tak pojďme zkusit, jak dlouho zůstane voňavý s Right Guard!

  • Viksam

Záleží mi na vůni mého manžela a moc bych pro něj chtěla získat tyto novinky. Bohužel manžel nadměrně se potí (asi spojeno se zdravotními problémy) a proto musí častěji se sprchovat a používat různé spreje. Jsem skutečně zvědava jak moc byla by efektivní zmiňovaná řada.

  • Evuska007

Můj manžílek má velmi agresivní a výrazný pot. Už léta s ním válčím a honím ho do sprchy i vícekrát denně (ani si nepřejte slyšet jeho komentáře :-)). A Vy myslíte, že by mu deopřípravky Right Guard pomohly? To by bylo skvělé, konečně bych jeho pot nemusela "čuchat" a měla doma voňavé zlatíčko - takže ideální adept na vyzkoušení :-).

Reklama