„Příspěvek sice není o řízení auta v zimě, ale v zimě jsem dělala zkoušky na řidičák....,“ napsala nám čtenářka Hanula. A jak to dopadlo?

Hanulo, moc děkuju. Nezoufejte, nikdy nevíte, kdy se Vám řidičák bude hodit...


Pracovala jsem ve firmě, kde jsem profesně stoupala výš a výš a jelikož se jednalo o automobilovou firmu, tak služební auto bylo na vyšší pozici samozřejmostí.

Tak jsem se do toho skoro ve 40 letech dala - teorii jsem poctivě biflovala, s jízdami to bylo horší.

Začalo to šíleným zážitkem trenažérem - instruktor byl na mě nepříjemný a já to chtěla hned na začátku vzdát. Nicméně jsem vydržela díky kolegovi, který se mnou jezdil na hřišti a radil co jak... Pak přišly závěrečné zkoušky - teorie za plné body, ale ty jízdy - řeknu vám dělat zkoušky v centru Prahy - to není to pravé ořechové - nu a tak jsem sem tam něco přehlédla a dvakrát mě vyrazili. Měla jsem slzičky v očích, proč se na to nevykašlu?

No napotřetí jsem to dala...

Z firmy jsem ale odešla, tak mi nestačili auto ani přidělit.

Nicméně jsem šla pracovat do další automobilové firmy a tam jsem se pomalinku „rozjížděla“. Nebýt jedné bouračky - neřídila jsem já, ani kolega jí nezavinil, asi bych řídila dál, ale zpanikařila jsem a autu se obloukem vyhýbala.

Nicméně se do toho vložil další kolega (bývalý instruktor autoškoly) - ty teda jezdit budeš.

I jezdila jsem, ale bála se a bála....

Poslední dobou jsem si dala před jízdou vždy panáka a řekla jsem mu, já ale nemůžu - požila jsem.... A tím jsem to moje „řidičské umění“ úplně zazdila....

Řidičák mám jen na okrasu. Ale jak se říká nikdy neříkej nikdy - možná, kdoví?

Hanula

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé čtenářky?

Dnešní téma je: Řídíte auto v zimě?

  • Kdy jste se naučila řídit?
  • Jezdíte autem i v zimě, nebo se bojíte?
  • Kam jste poslední dobou jela?
  • Půjčuje vám manžel auto?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy, klidně i s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá Termální vodu od VICHY, bohatou na stopové prvky a minerální soli (150 ml) a čaj PICKWICK Green Tea pineapple. Příspěvky posílejte dnes, 18. 2. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ŘÍZENÍ V ZIMĚ

caj

Reklama