To, že si někteří muži rádi skočí zrýt cizí zahrádku, místo toho, aby opečovávali tu, kterou mají doma, není asi žádnou novinkou. Nevěra je v dnešní době věc celkem běžná, bohužel. Jenže co dělat, když víte, že manžel vaší kamarádky si odskočí zahradničit jinam, ačkoli je jeho přítelkyně v sedmém, téměř osmém měsíci těhotenství?

as

Přesně tohle momentálně řeší Dáša, která ví, že manžel její nejlepší kamarádky ji už delší dobu podvádí, a to i přesto, že je v pokročilém stádiu těhotenství. „Je to hajzl. Dobře, nevěra je asi dnes běžná, ale nějaké morální zásady by se snad dodržovat měly. Nejhorší je, když k nim přijedu a vidím oba spolu, jak září štěstím. Zvláště jeho, jak se tváří jako mílius. Kamarádku mu naivně věří vše, co vypustí ze své pusy,“ rozčiluje se Dáša.

Ta totiž moc dobře ví, že její kamarádka je již nějakou dobu podváděná. Ač by jí to za normální situace řekla, momentálně si láme hlavu, jestli jí to říct, počkat s tou zprávou až po porodu, nebo mlčet jako hrob. „Vždy jsem si zakládala na upřímnosti, jenže teď nevím, kudy kam. Své kamarádce bych to chtěla říct, aby si už konečně sundala ty růžové brýle, ale teď asi není ta správná situace. Ale nelíbí se mi, jak z ní její manžel dělá blbku a jí se všichni smějí za zády. Přitom ten největší ubožák je on.“ Dáša na manžela své kamarádky vyrukovala, že to moc dobře ví, a že ho už nejednou s nějakou slečnou na jednu noc viděla, jenže následující reakci absolutně nečekala.

Mladí muži by chtěli být věrnými a nejsou. Staří muži by chtěli být nevěrnými a nemohou.
Oscar Wilde

„Když jsem to na něj vybalila, začal se smát, a ani nezapíral. Řekl mi, že to můžu zkusit jeho ženě říct, ale že následky si ponesu sama, navíc prý komu spíše uvěří? V tu chvíli mě popadla taková zlost, že jsem měla chuť mu jednu ubalit. Přitom to byl vždycky milej a hodnej kluk, ale po té, co zdědil větší peníze po tátovi, se hrozně změnil, stal se z něj rádoby libovej namachrovanej frajírek. Jedno mu však musím nechat, nebýt těchto jeho záletů, je to ideální chlap, který ví, jak si ženskou rozmazlovat.“

Dáša neustále přemýšlí, jestli toto tajemství si nechat už navždy pro sebe, nebo jít s pravdou ven...

Čtěte také:

Reklama