Ricky Martin se přiznal, že nikdy nesvedl ženu. Ale pozor - zpěvák tím nepotvrzuje mnohaleté spekulace o opačné sexuální orientaci. Jen říká, že by mu to jeho přirozená stydlivost nedovolila.

Ricky Martin, podle některých sexuální symbol z Latinské Ameriky, se teď po tříleté přestávce vrací na hudební pódia a jeho nové album Almas del Selencio se začíná zabydlovat na prodejních pultech. Jeho nová deska se - jak jinak - nese v rytmu flamenca.

Na přímou otázku, jestli se často seznamuje s novými ženami, zpěvák německému časopisu FHM řekl: "Absolutně ne. Na tohle jsem příliš stydlivý. První krok nikdy nedělám," uvedl Martin. Když se prý dostane do společnosti, kde kolem něj krouží krásné dívky, začne se pomalu červenat. "V blízkosti žen se chovám velmi nesměle," upřesnil.

Sebevědomé vystupování na pódiu, lascivní gesta a pohledy jsou prý jen show, které svým fanynkám předvádí na koncertech. Martin uznal, že právě způsob, jakým vede své koncerty, může v mnoha lidech zanechat ne zrovna dobrý dojem. "Ale ta fáma, že jsem sukničkář, tak to je naprostý nesmysl. Já s ženami skutečně neflirtuji," dušuje se zpěvák.

Na ženách se mu prý nejvíce libí krásné oči a ruce. Jak sám uvedl, jeho stydlivost mu nikdy v navazování nových známostí nebyla na obtíž. Zřejmě neví, že krásné ženy jdou často jen po úspěchu, slávě a penězích, a tak si ho raději "sbalí" samy...

A nebo to tak není, krásné ženy-in? :o))) 

        
Reklama