Tak je tu zase středa. Dnešní den je významný tím, že si již pravidelně ukazujeme výřezy různých obrázků a hádáme, co se na obrázku skrývá. S touto soutěží přišel jako první bývaly redaktor Richard, za něhož jsem tu nastoupila teď já, a podle něj se soutěž taky jmenuje. Občas se na nás přijde podívat a potěší nás svou přítomností. Nám se pak po něm aspoň méně stýská. Zajímalo by vás, jaké jsou vzpomínky na Richarda v redakci? ;)

Markéta B.: „Ješitný až na půdu, ale psal bezvadně. Věděl, čím zaujmout. A byl to v dlouhé historii magazínu snad jediný mužský element."
Ivana K.: Já naštěstí nebo naneštěstí na Richarda vzpomínat nemusím. Já se s ním pravidelně potkávám."
Dana S.: My jsme se s Richardem pořád špičkovali. Neustále jsem ho vytáčela a dloubala do jeho ega. Měl ho veliké, stačilo se strefit."
Klára K. (velká:)): Já si ho pamatuji jako vtipného chlapíka. Byla s ním sranda."
Klára M. (malá:)): „Nevzpomínám, nemusím - vídáme se. :)"

No, já o něm nic moc říct nemůžu, dohromady jsem ho viděla asi tak třikrát a celkově asi tak půl hodiny. Každopádně, dost chvály na Richarda a šup sem s jeho výřezem. Dnes jsem si pro vás připravila obrázek, který tu můžete vidět. Až poznáte, o co se jedná, můžete svoji odpověď napsat ZDE (klikněte!). Tipovat budete moci až do zítřejších osmi hodin ráno, takže času máte rozhodně dost! Tak zkoumejte, přemýšlejte a tipujte! Za vaši úspěšnou snahu na vás bude čekat na šampon Garnier Fructis pro odolnost barvy a k tomu malý dárek!

Držím vám palce!

Reklama