k

Zdravím, jednu týdenní dovolenou už máme za sebou.Strávili jsme týden v Českém Krumlově,kde se konaly slavnosti pětilisté růže.Kromě toho je Krumlov úžasný!

Po městě chodili lidé oblečeni do dobových kostýmů,jak dospělí tak i děti.Na náměstí se pořád něco dělo,vystupovali tam kejklíři,hrály různé soubory a došlo i na orientální tanečnice.

Slavnost trvala dva dny a na závěr byl ohňostroj,škoda jen,že bylo špatné počasí. Došlo na pláštěnky, které normálně nenosíme ale když chtěl člověk fotit,deštník v ruce s tím nešel dohromady.

Všechno bylo jinak prima,poseděli jsme v hospůdkách,kterých je tu nespočet.Ubytovaní jsme byli v příjemném a nepředraženém penzionu.Přikládám pár fotek abyste  si udělali obrázek,jak to tam vypadalo.
Ještě se chystáme v srpnu do českého Švýcarska,budeme chodit po procházkách,Pravčická brána apod.už se těším!Doufám ,že zase nebude pršet,když,tak už mám pláštěnku                               
richada  

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Krásné. Neboj, v srpnu má být krásně! M.

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama