Čtenářka RosaGloriaDei se má skvěle. Děti se probudily s růžovou náladou, francouzskými okny ji přivítalo  sluníčko, všechno kvete, tráva je zelená, ptáčci zpívají.   Díky Vám RosoGlorioDei za optimistický příspěvek!

Ahoj všichni,

je fajn, že to tu zase trošku bublá, ať už je důvod jakýkoliv. Sama za sebe musím přiznat, že jsem se lehce pousmála nad Radkovým konstatováním, že každá z nás každý den žije něčím jiným. To je fakt, o kterém netřeba diskutovat. Nový koncept magazínu však maličko svádí k blogování, otázkou je, koho zajímá, co se zrovna mně právě teď honí hlavou….

Koukla jsem na Google, abych prověřila, zda slovo „blogování“ není mimo mísu, a vyskočila na mě informace, že firmy, které pravidelně blogují mají o 55% vyšší návštěvnost stránek než ty, které to nedělají :-)  Že by odtud vítr foukal? Také se tam říká, že roboti Googlu milují stránky, na které je pravidelně přidáván nový a originální obsah bohatý na klíčová slova :-)

A co mě tedy právě teď těší (informací o hromadě nevyžehleného prádla, která mě iritovala tak silně, že jsem ji pro jistotu schovala do šatny, vás raději prudit nebudu)? Mé dny se nápadně podobají jeden druhému, když neprožívám krizi, užívám si to.

 Mám dvě malé děti, které mě neustále překvapují, díky nim je můj svět krásnější. Na práci, která pro mě dříve hodně znamenala, jsem nostalgicky zavzpomínala při vyplňování pár daňových přiznání, ale zjistila jsem, že mi ta hra čísel vůbec nechybí.

Nezačala jsem hledat smysl života  v naklizené domácnosti, ale znovu jsem se naučila vnímat krásu obyčejného dne. Zase mě baví číst pohádky, zase se dívám kolem sebe a všímám si maličkostí, které by mi ještě nedávno nestály za pohled, kochám se úsměvy a radostí svých dětí, dívám se na svět jejich očima, ranní kávu si vychutnávám, nehltám ji...atd.atd. Snažím se dělat věci instinktivně, nelpět na pravidlech, což je mi čas od času vyčítáno mou matkou. To se pak zastavím, zamyslím, a dál si dělám věci po svém :-)

Psát o tom, že jsem dnes poprvé vstávala až v pět hodin, podruhé dokonce v osm, obě děti se probudily s růžovou náladou, francouzskými okny nás přišlo pozdravit sluníčko, venku všechno kvete, ptáčci zpívají a tráva  je zelená, snad radši ani nebudu, ještě bych vás naštvala, že se mám tak hezky :-)

Blondaci

RosaGloriaDei

PS: ty mé dva modrooké bloďáky na měsíc staré fotce mi ale klidně závidět můžete

Reklama