Jakub KočíDobré ráno, milé čtenářky Ženy-in!

Poprvé se s vámi vítám v roce 2010 a hned se zajímavým tématem: Ryšavost. Tahle barevná odchylka je v českých luzích a hájích přijímána spíše negativně. Proč? Snad je to dáno postavou pro Čechy nechvalně známého krále a „kata" Jana Husa Zikmunda Lucemburského, syna otce vlasti Karla IV., který právě touhle barvou vlasů oplýval.

Sám znám několik zrzků a musím říct, že jsou to lidé zvláštní. Ostatně příhodu o jednom z nich si můžete přečíst ve článku:

Přesto se mi u holek vždycky zrzavé vlasy líbily.

Nezajímavé ani není, že zrzaví lidé mají svou vlastní skupinu na komunitním serveru FACEBOOK, psala o ní Eva Soukupová ve článku:

O rezavých vlasech a jejich výjimečnosti jsme psali už i dříve, zajímavý článek na toto téma sepsala před necelými třemi lety například Dana Svobodová:

Mě dnes zajímají vaše zkušenosti se zrzky a rusovláskami. Líbí se vám? Nelíbí? Máte nějakou zajímavou historku s těmito lidmi? Jste sami zrzaví a svět je k vám nespravedlivý, anebo máte všude dveře dokořán? Máte nějaké „zrzavé“ erotické fantazie či sexuální zkušenosti? Napište mi o tom na redakční e-mail! Vaše nejlepší zrzavé příběhy uveřejním a některé z nich i odměním malým dárkem.

redakce@zena-in.cz

Reklama