Máte rádi kosmetiku Rexona? Pak se s námi a s projektem Rexperiment zapojte do testování. V rubrice soutěže probíhá soutěž, ve které 15 čtenářek získá balíček!

Balíček obsahuje tyto tři produkty:

  • Rexona Aloe vera sprej

RexonaObjevte přirozenou krásu a nechte se inspirovat přírodou s antiperspiranty Rexona Aloe Vera z řady svěžích antiperspirantů Natural. Tento příjemný antiperspirant, který poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením, dovoluje vaší pokožce dýchat v průběhu celého dne a zajistí suché podpaží i při náročnějších aktivitách díky patentované technologii Motionsense™. Ta zajistí suché podpaží i během velmi náročného dne. MotionsenseTM obsahují mikrokapsle, které se usadí na povrchu podpaží a postupně uvolňují vůni. Díky tomu se budou uživatelé cítit svěží a chránění po celý den. Čím více jste v pohybu, tím lépe vás antiperspirant Rexona Aloe Vera chrání.

  • Rexona Maximum Protection

RexonaMaximální ochrana proti pocení. Máte pocit, že vás klasické antiperspiranty nedokážou dostatečně ochránit proti pocení a nepříjemnému zápachu? Chcete se cítit každý den svěží a v pohodě a mít jistotu, že vás antiperspirant nezradí v žádné stresové situaci?

Všem, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, nabízí Rexona revoluční antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

  • Rexona Pure Protection

RexonaDopřejte si dokonalou dlouhotrvající ochranu, která vám dodá pocit sebedůvěry a svěžesti v průběhu celého dne. Antiperspirant Rexona Pure Protection zajišťuje 48hodinovou ochranu proti pocení s unikátním složením bez parabenů, barviv, alkoholu i parfému. Zabojujte proti pocení s tímto jedinečným antiperspirantem, který podporuje čistotu vašeho těla.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže a těšte se, že vybereme právě vás!

Co je projekt Rexperiment?

Rexona

Značka Rexona realizovala speciální projekt s názvem Rexperiment, kterým se rozhodla zjistit, čemu všemu se v průběhu dne věnujeme a jak moc jsme aktivní. Do projektu Rexperiment Rexona zapojila 16 osob z České republiky i ze Slovenska. Těmto ambasadorům se po dobu tří týdnů za pomocí speciálního náramku měřila jejich každodenní aktivita. Výsledky Rexperimentu jsou překvapující a dokazují, že jsme v pohybu víc, než si myslíme. I proto je nutné dbát na ochranu proti pocení. Více na www.rexperiment.cz

Rexona svým projektem Rexperiment poukázala na skutečnost, že v rámci svých běžných každodenních aktivit jsme v pohybu mnohem více, než bychom čekali. Do projektu se zapojilo 16 osob s nejrůznějšími povoláními a s různorodými zálibami. Nalezneme mezi nimi například hasiče, studentku, doručovatele zásilek, pracovníka elektrárny, zaměstnankyni reklamní agentury nebo profesionálního tanečníka.

Ambasadorům byly po dobu tří týdnů měřeny aktivity speciálním náramkem Jawbone UP. Ten zaznamenává každodenní pohyb, stravování i kvalitu spánku. Náramek sleduje ušlé kroky, vzdálenost, spálené kalorie i poměr aktivně a pasivně stráveného času. Naměřené výsledky pak byly porovnány s nejrůznějšími náročnými aktivitami a konzultovány s odborníky. Vznikla tak srovnání běžných aktivit s těmi na první pohled nedosažitelnými.

„Díky projektu Rexperiment jsme zjistili, že lidé dokážou více, než si myslí. Koho by napadlo, že například za týden běžné kancelářské práce člověk vydá tolik energie, jako kdyby si zahrál ligový zápas v americkém fotbale. Nebo že jeden zásah hasiče je jako zahrát si finále tenisového turnaje,“ vysvětluje Lucie Laštovičková, Brand Building Junior Manager značky Rexona.

„Základem naší tělesné aktivity je pohyb, který vykonáváme tak trochu mimochodem, kterým vyplňujeme náš všední den – například procházka se psem, hraní si s dětmi, pochůzky v práci, nebo třeba příprava výborné večeře pro naše nejbližší,“ říká MUDr. Jan Vojáček, vedoucí lékař na pražské klinice Endala. „Pohybem předcházíme chronickým chorobám organismu, ale zlepšuje i náš psychický stav. Podle lékařských doporučení by se každý člověk měl aktivně hýbat alespoň po dobu 150 minut týdně, aby předešel problémům spojeným s neaktivitou. Mezi ty patří například choroby srdeční a cévní soustavy nebo výkyvy nálad.“

Jak jste na tom vy? Také dokážete víc, než si myslíte?

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže a těšte se, že vybereme právě vás!

Reklama