Neviditelná ochrana

Vůně se stala součástí naší osobnosti. Záleží nám na tom, abychom příjemně voněli a tak jsme začali používat různé pomocné přípravky, které se staly nezbytnou součástí našeho života. Každý z nás chce být svěží od rána do večera a cítit se v pohodě v kterékoliv roční době. A právě v tom nám může pomoci kvalitní a velmi oblíbená značka antiperspirantů REXONA, která přináší na trh dvě horké novinky. S Rexonou Crystal se budete cítit nejen svěží, ale také zkoncujete s bílými skvrnami na šatech, což ocení všechny ženy. Protože REXONA nezapomíná ani na muže, pro muže s citlivou pletí je zde nová Rexona Men Sensitive.

REXONA CRYSTAL

Antiperspiranty a deodoranty se staly nedílnou součástí každodenní hygieny. Ženy více než kdo jiný dbají na to, aby potlačily negativní důsledky pocení. Pachové vjemy s ním spojené je často trápí, a proto si velmi oblíbily různé antiperspiranty, které se pro ně stávají každodenní součástí života. Neustále však bojují s tím, že zanechávají skvrny na oblečení, což je velmi nepříjemný efekt. Nyní nastává konec trápení. REXONA uvedla na trh revoluční novinku spreje - Rexona Crystal. Nové složení obsahuje látku CLEAREX, která minimalizuje tvorbu bílých skvrn. Rexona je šetrná k pokožce a má jemnou, lehkou vůni. Důvěřujte Rexoně Crystal a spolehněte se na její neviditelnou péči. Vybírat si můžete ze dvou variant vůně - Clear Aqua a Pure Silver.

REXONA MEN SENSITIVE

Aktivní přístup k životu a svému tělu, takový je styl muže dneška. Již neplatí chlapské pravidlo, že přirozená vůně je ta nejlepší. Ani muži si dnes už neumí představit svůj život bez kosmetických přípravků proti pocení. REXONA přináší novinku pro muže s citlivou pokožkou – Rexona MEN SENSITIVE. Nové, pH neutrální složení obohacené o pečující složku ProDerma, zaručuje ochranu proti pocení po celých 24 hodin, a přitom je jemné k pokožce. Rexona Men Sensitive je v současné době na trhu ve variantách spray a stick.

Reklama