Léto klepe na dveře a s ním i teplé dny, kdy si někdy připadáme vlivem horka málo svěží. Proto jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát svěží ceny – novinky od Rexony.

Soutěž začíná dnes 19.5. a trvá do 27. 5. 2003.


Každý všední den bude zveřejněna jedna soutěžní otázka. 23. 5. 2003, se seznámíte s výzvou k napsání textu (téma textu bude zveřejněno v tentýž den).

Do závěrečného vyhodnocení soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří pošlou správné odpovědi na všech 5 otázek a splní zadání výzvy - zaslání zadaného textu.

Pokud budete hledat vstup do soutěže, nedá vám moc práce je TADY . Nebo na každé stránce Ženy-in v pravé liště.

Vstup na otázku najdete také velmi snadno, je ukryta pod symbolem loga Rexony, které bude barevně zvýrazněno – je světlejší než ostatní. Do stránky s otázku se dostanete kliknutím na tento symbol. Symbolů je celkem 5. Otázky se mohou vyplňovat i zpětně, nápovědu na ně najdete v propagačních článcích o výrobcích Rexona, které budou uveřejněné v rubrice „Tělo“ nebo na stránkách www.vitalital.cz .


Při odpovídání si dejte pozor - jednou vyplněnou odpověď již nelze opravit!


Kdo se může soutěže zúčastnit? Soutěžit mohou pouze zaregistrovaní uživatelé serveru Žena-in.cz, starší 18 let.
Soutěže se naopak nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Žena-in.cz a jejich rodinní příslušníci.

Vyhodnocení soutěže bude do 31.5.2003. Redakce Žena-in a zástupce značky Rexona vyhodnotí zaslané texty a vybere nejzajímavější či nejvtipnější zaslané příspěvky.

Co můžete vyhrát?
Cenami pro prvních pět nejlepších příspěvků bude balíček s výrobky Rexona jak z dámské tak i pánské řady. V balíčku najdete novinky ve sprejích – Rexona Crystal a Rexona Sensitive (2 ks). Dalších 10 zajímavých příspěvků získá drobný dárek od Rexony (1 výrobek a dámské zrcátko Rexona).

Jak a kdy se dozvíte, jestli jste vyhráli? Výherci budou kontaktováni na základě informací uvedených v registraci www.zena-in.cz. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.
Všechny čtenářky se dozvědí jméno výherců ze zaslaných redakčních emailů ihned po vyhodnocení. Redakce uveřejní vítězné příspěvky včetně správných odpovědí na položené otázky.
Poslední týden v květnu bude uveřejněný článek o tom, jak soutěž probíhala a kdo vyhrál balíčky Rexona.

Zapojte se do soutěže a těšte se na pěkné ceny! :-)))))